AMOLED؛

از این پس سامسونگ نمایشگرهای AMOLED مورد نیاز هواوی را تامین می کند

بخش نمایشگر کمپانی سامسونگ یا Samsung Display از بزرگترین تولید کنندگان نمایشگرهای AMOLED در جهان است که قصد دارد بازار خود را بیش از پیش گسترش دهد. پس از اینکه کمپانی های تولید کننده تلفن های همراه چینی مانند Oppo و Meizu تصمیم گرفتند در دستگاه های خود از پنل های AMOLED استفاده کنند، کره ای ها با بازارهایی بسیار پر سود در این کشور پهناور مواجه شده اند و در اولین گام، فروش این پنل ها به کمپانی هواوی را آغاز کرده اند.

به گزارش تبریز بیدار، بخش نمایشگر کمپانی سامسونگ یا Samsung Display از بزرگترین تولید کنندگان نمایشگرهای AMOLED در جهان است که قصد دارد بازار خود را بیش از پیش گسترش دهد. پس از اینکه کمپانی های تولید کننده تلفن های همراه چینی مانند Oppo و Meizu تصمیم گرفتند در دستگاه های خود از پنل های AMOLED استفاده کنند، کره ای ها با بازارهایی بسیار پر سود در این کشور پهناور مواجه شده اند و در اولین گام، فروش این پنل ها به کمپانی هواوی را آغاز کرده اند.

به گزارش منابع چینی، تعداد سفارشات در این مرحله آنقدر زیاد نیست اما به نظر می رسد در ماه های آینده و پس از به پایان رسیدن آزمایش محصولات جدید هواوی، این مقدار به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یابد. همکاری مشترک با هواوی می تواند تصمیم بسیار هوشمندانه ای از سوی سامسونگ به حساب آید؛ زیرا این کمپانی کره ای با سرعت بسیار زیادی در حال رشد است و در سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ بر اساس گزارشات IDC توانست به چهارمین فروشنده بزرگ تلفن های هوشمند تبدیل شود. در بازار کشور چین، هواوی ۱۵.۷ درصد از سهم فروش را به خود اختصاص داده است و جایگاهی بالاتر از کمپانی های مطرحی نظیر اپل و سامسونگ در اختیار دارد.

منبع : zdnet

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.