مقایسه رابط کاربری گلکسی نوت ۵ با گلکسی نوت ۴

تاکنون مشخصات و ویژگی های گلکسی نوت ۵ را با گلکسی نوت ۴ در دو قالب تصویر و متن مورد بررسی و مقایسه قرار داده ایم و اکنون به خوبی از تفاوت های سخت افزاری این دو محصول با یکدیگر اطلاع داریم.

به گزارش تبریز بیدار، تاکنون مشخصات و ویژگی های گلکسی نوت ۵ را با گلکسی نوت ۴ در دو قالب تصویر و متن مورد بررسی و مقایسه قرار داده ایم و اکنون به خوبی از تفاوت های سخت افزاری این دو محصول با یکدیگر اطلاع داریم.اما رابط کاربری هم یکی از موارد مهم در گوشی ها است و در مورد نوت ۵ هم نباید از آن غافل شد.در این مطلب رابط کاربری تاچ ویز گلکسی نوت ۵ سامسونگ را با رابط کاربری تاچ ویز گلکسی نوت ۴ مقایسه کرده ایم.

رابط کاربری تاچ ویز در گلکسی نوت ۵ با آن که ورژن سیستم عامل هر دو گوشی یکسان است تغییراتی داشته و بهتر از رابط کاربری تاچ ویز در گلکسی نوت ۴ شده است. سامسونگ از همین رابط کاربری بروزشده در نوت ۵ برای گلکسی اس ۶ اج پلاس هم استفاده کرده و تنها تفاوت آن ها سخت افزار بالاتر نوت ۵ است.

حال در تصاویر زیر به بررسی رابط کاربری تاچ ویز گلکسی نوت ۴ و رابط کاربری بروز شده تاچ ویز گلکسی نوت ۵ می پردازیم. در تصاویر زیر تصویر سمت چپ مربوط به اسکرین گلکسی نوت ۵ و تصویر سمت راست مربوط به اسکرین گلکسی نوت ۴ است.

منبع : phonearena

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *