سونی نسل دوم دستبند هوشمند خود را معرفی کرد

کمپانی سونی نسل دوم دستبند هوشمند خود یعنی SmartBand 2 را رسما معرفی کرد.سون اسمارت بند ۲ را با تاکید بیشتر بر روی بهبود تناسب اندام و اعلام نوتیفیکیشن‌ها طراحی و به بازار عرضه خواهد کرد.

به گزارش تبریز بیدار، کمپانی سونی نسل دوم دستبند هوشمند خود یعنی SmartBand 2 را رسما معرفی کرد.سون اسمارت بند ۲ را با تاکید بیشتر بر روی بهبود تناسب اندام و اعلام نوتیفیکیشن‌ها طراحی و به بازار عرضه خواهد کرد.بد نیست بدانید قابلیت سنجش پیشرفته‌ی ضربان قلب (advanced heart rate tracking) ویژگی برجسته‌ای است که به گفته‌ی سونی، آمارهای کاربردی و مفیدی درباره‌ی تناسب اندام، سلامت و سطح استرس ارائه می‌کند. همچنین با نصب اپلیکیشن مربوطه، می توان از جزئیاتی همچون زمان نیاز به نوشیدن آب و یا انجام حرکات یوگا نیز مطلع شد.

Sony-SmartBand-2-1

از سوی دیگر عاشقان ورزش نیز به لطف استاندارد IP68 قادرند تا در هر شرایط آب و هوایی از این محصول استفاده کنند. گفتنی است SmartBand 2 با استفاده از دو امکان لرزش ملایم و ال‌ئی‌دی‌های رنگی، تمامی پیام‌ها، ایمیل‌ها و… را به کاربر اطلاع داده و همچنین به او اجازه می‌دهد تا به آسانی پخش موسیقی از گجت خود را با این دستبند کنترل کند. به گفته‌ی سونی این دستبند بردی برابر با ۱۰ متر داشته و در صورت بیشتر فاصله گرفتن کاربر از این گجت، به او اطلاع می دهد. به گفته‌ی سونی، این محصول با یک بار شارژ قادر است تا به مدت دو روز کلیه‌ی نیازهای کاربر را مرتفع نماید.

شایان ذکر است این محصول با تمامی دستگاه‌هایی که مجهز به اندروید ۴.۴ کیت‌کت به بالا و iOS 8.2 باشند سازگاری داشته و علاقه‌مندان قادرند در ماه سپتامبر (شهریور و مهر) و با قیمت ۱۱۹ یورو SmartBand 2 را خریداری نمایند.

منبع: gsmarena

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *