لیست اولین گوشی‌های سامسونگ که به اندروید ۶ مارش‌مالو مجهز خواهند شد

کمپانی سامسونگ لیست اولین گوشی‌های خود که به اندروید ۶ مارش‌مالو مجهز خواهند شد را منتشر کرد.همانطور که انتظار می رفت پرچم‌داران و جدیدترین محصولات رده بالای سامسونگ اولین گوشی هایی خواهند بود که آخرین نسخه از سیستم عامل گوگل را دریافت خواهند کرد.

به گزارش تبریز بیدار، با این‌که شرکت گوگل به‌تازگی آخرین نسخه‌ از سیستم‌عامل اندروید را با نام اندروید ۶ مارش‌مالو عرضه کرده است، اما تابه‌حال تنها گوشی‌های نسل فعلی و قبلی نکسوس قابلیت به‌روزرسانی به این نسخه را داشتند. این در حالی است که شرکت سامسونگ هم اخیرا لیستی از اولین گوشی‌های هوشمند خود که قرار است قابلیت به‌روزرسانی به اندروید ۶ مارش‌مالو را داشته باشند، منتشر کرده است.

براساس این لیست که توسط وب سایت SamMobile منتشر شده ، نخستین محصولاتی که قرار است به‌زودی به اندروید ۶ به‌روزرسانی شوند، گلکسی S6، گلکسی S6 اج، نوت ۵ و گلکسی S6 اج پلاس خواهند بود.

در ادامه این خبر آمده است که گوشی‌های هوشمند گلکسی نوت ۴، نوت ۴ دو سیم کارت، نوت اج، S6 دو سیم کارت، گلکسی آلفا و گلکسی Tab A هم محصولات بعدی سامسونگ هستند که اندروید ۶ را دریافت می کنند.

لازم به‌ذکر است که احتمالا سامسونگ قابلیت به‌روزرسانی برای دارندگان دیگر گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت مانند گلکسی S5 را هم در آینده فراهم خواهد کرد.

منبع : SamMobile

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *