کوچک‌ترین مدافع حرم دیده به جهان گشود+تصویر

در سالروز ورود تاریخی امام(ره) به میهن اسلامی، کوچک‌ترین مدافع حرم در استان البرز دیده به جهان گشود.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از راه دانا، در سالروز ورود تاریخی امام(ره) به میهن اسلامی، کوچک‌ترین مدافع حرم دیده به جهان گشود.

بر اساس این گزارش، امیرحافظ فرزند شهید مدافع حرم «شهید مصطفی شیخ‌الاسلامی ‌کندلوسی» عصر امروز در بیمارستان کرج در استان البرز و ۵۷ روز پس از شهادت پدرش دیده به جهان گشود.

شهید شیخ‌الاسلامی که خود در تاریخ ۲۲ دی‌ماه سال ۶۴ هنگام اذان مغرب در چالوس دیده به جهان گشود و در آذرماه سال ۹۱ ازدواج کرد هنوز استخدامش در سپاه مشخص نشده‌بود که برای تأمین روزی نزد دایی خود در یک مرغ‌فروشی در بازار روز چالوس مشغول به‌کار شد و با توجه به اینکه بسیار آرام و مؤدب بود، بازاریان و کسبه علاقه خاصی به وی پیدا کردند.

شهید «مصطفی شیخ‌الاسلامی‌ کندلوسی» در دی‌ماه ۹۱ در سپاه مشغول به خدمت شد و در همان ابتدا به مأموریت سخت و طاقت‌فرسای کرمانشاه رفت و پس از مدتی نیز به ارومیه اعزام شد و آخرین مأموریت وی نیز رفتن به سوریه بود.

وی به‌عنوان نیروی داوطلب که مهارت خاصی در زدن «آر‌پی‌جی» داشت برای دفاع از اسلام و حرم حضرت زینب(س) راهی سوریه شد و پس از ۲۷ روز در یک عملیات سنگین در شهر «حلب» پس از چند شلیک موفق و به هلاکت رساندن نیروهای دشمن، توسط نیروهای دست‌نشانده استکباری داعش، به شهادت رسید.

 

 

 

شهید «مصطفی شیخ‌الاسلامی‌ کندلوسی» در کنار تحصیل، ورزش خود را هم ادامه داد و در اواخر تحصیلاتش در دانشگاه در کنار برادر کوچک‌تر خود، به ورزش جودو روی آورد و دیری نپایید که مقام‌های استانی و کشوری را در این رشته کسب کرد و پس از شهادت، به‌عنوان اسطوره ورزش جودو انتخاب شد.

شهید مصطفی شیخ‌الاسلامی کندلوسی در تاریخ ۱۶ آذرماه ۹۴ در راه دفاع از اسلام و حرم حضرت زینب(س) در شهر حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شد و امروز نیز پس از گذشت ۵۷ روز از شهادت وی و همزمان در سالروز ورود تاریخی حضرت امام راحل به میهن اسلامی در بهمن ۵۷، فرزندش امیرحافظ به دنیا آمد و کوچک‌ترین مدافع حرم زینبی را لقب گرفت.

شهید «مصطفی شیخ‌الاسلامی‌ کندلوسی» در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده‌است: «از اعضای خانواده می‌خواهم بعد از شهادت من، برایم طلب مغفرت کنند. توصیه من به جوانان و همه مسلمانان جهان، نماز خواندن به موقع و رعایت اخلاق اسلامی است. هرگز رهبر انقلاب را تنها نگذارید و برای ظهور حضرت مهدی(عج) دعا کنید و از همه کسانی که باعث آزار و اذیت آنها شده‌ام، طلب حلالیت می‌کنم».

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.