جشنواره زمستانی ارس:

زوج بازیگر معروف در جلفا

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس از حضور هنرمند نام آشنای سینما و تلویزیون کشور در جشنواره زمستانی ارس خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار، یوسف داداش زاده، گفت: حدیث فولادوند و رامبد شکرابی هنرمندان جوان سینما و تئاتر کشور روز ۱۳ بهمن با حضور در منطقه آزاد ارس به اجرای برنامه زنده خواهند پرداخت.

وی افزود: در طی جشنواره زمستانی ارس، به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر جشن های ۱۰ روزه در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۲ بهمن متمرکز شده اند که در این ایام برنامه های مختلف از جمله نورافشانی، اجرای موسیقی، نمایش، شعر، سرودهای آئینی و مسابقه با حضور هنرمندان برجسته کشور در سالن الغدیر جلفا برای عموم مردم برگزار می شود.

به گفته، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس، اجرای برنامه های متنوع و شاد فرهنگی و هنری به منظور ایجاد نشاط اجتماعی، معرفی قابلیت های توریسم زمستانی، افزایش جذب گردشگر در ماه های سرد سال، رونق بازار و… از جمله اهداف برگزاری اولین جشنواره زمستانی ارس است.

گفتنی است، اختتامیه جشنواره زمستانی ارس در سی ام بهمن ماه در سالن الغدیر جلفا برگزار و در این مراسم از برپاکنندگان جشن ها و قهرمانان مسابقات ورزشی تقدیر و به ده نفر از مسافران قطار چارتر به قید قرعه جوایزی اهدا می شود.

لازم بذکر است، مسافران و گردشگران منطقه آزاد ارس جهت شرکت در قرعه کشی باید کد بلیط های قطار را به شماره ۳۰۰۰۸۵۱۵۱۵ ارسال نمایند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.