پدر شهید جبهه مقاومت اسلامی در گفتگو با تبریزبیدار:

روز قدس نماد ایستادگی مقابل صهیونیسم/ خون حاج قاسم، به نابودی اسرائیل سرعت داد

پدر شهید جبهه مقاومت اسلامی وحید فرهنگی والا گفت: روز جهانی قدس نماد ایستادگی مقابل صهیونیسم است.

اکبر فرهنگی والا پدر شهید جبهه مقاومت وحید فرهنگی والا در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص اهمیت راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: زمانی مردم فلسطین رو به فراموشی سپرده می شد و اسرائیل غاصب با غصب قدس می خواست غده سرطانی در منطقه ما ایجاد کند، حضرت امام(ره) هوشیارانه این مساله را رصد کرده و پیام بزرگداشت روز قدس را داد و مردم مسلمان دنیا را بیدار کرد که رژیم غاصب و غیردینی می خواهد در منطقه اسلامی گستره پیدا کرده است.

وی افزود: حضرت امام(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، هم پیمانی جهانیان با مردم فلسطین را ایجاد کرد.

پدر شهید فرهنگی بیان داشت: امام(ره) اسرائیل را یک دیو می دانست که فلسطین را اشغال کرده است. مردم از این دیو می ترسیدند و به جای مقابله با این مسأله کنار آمده بودند اما نامگذاری روز قدس، مسلمانان دنیا را بیدار کرد و به آنها نیرو بخشید که می توانند در مقابل رژیم غاصب تا دندان مسلح شده و رژیم های فاسد سرمایه داری بایستند و آنها را شکست دهند.

وی با برشمردن پیامدهای روز جهانی قدس اظهار داشت: آرام آرام روز قدس در دنیا تاثیرات خود را گذشت و رژیم فاسد و پشتیبان های آن دیدند که مردم هر ساله راهپیمایی روز قدس را برگزار می کنند و برای مردم فلسطین قوت قلب ایجاد می شود که می توانند دشمن شکست ناپذیر را شکست دهند.

وی گفت: این اثر گذاری به جایی رسیده که الان فلسطینی ها با موشک اسرائیل را می زنند و اعتماد دارند که این رژیم را نابود و ساقط خواهند کرد.

فرهنگی والا به دیگر پیامد های روز جهانی قدس اشاره کرده و افزود: پیام مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» لرزه بر اندام دشمن انداخت و صهیونیست ها دست و پای خود را گم کردند.

پدر شهید جبهه مقاومت به تاثیر خون حاج قاسم در آزادی قدس اشاره کرده و تصریح کرد: خون حاج قاسم برکت فزونی به پیام حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری داد و بر اینکه «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» صحه گذاشت.

وی ادامه‌داد: حاج قاسم سال ها مقابل دشمن مبارزه کرده و به فلسطینیان کمک کرد و با درایت و فرماندهی خود به آنها امیدواری داد که می شود بر دشمن پیروز شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.