فرمانده سپاه عاشورا در حاشیه راهپیمایی امروز:

حضور مردم نشانگر غیرت و قدرشناسی از حافظان امنیت/ مردم فتنه را خنثی کردند

فرمانده سپاه عاشورا گفت: مردم توطئه های دشمنان را با حضور خود خنثی می کنند.

به گزارش تبریزبیدار، سردار اصغر عباسقلیزاده در حاشیه راهپیمایی امروز مردم تبریز در محکومیت اغتشاش گران در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مردم تاکنون به رغم توطئه هایی که در ۴۳ سال گذشته انقلاب فتنه گران بر علیه نظام و مردم انجام دادند همچنان ایستادند و هر فتنه انگیزی دشمنان و اقدامات فریب خوردگان را با حضور سیل آسای خود خنثی کردند.

وی افزود: این حضور باشکوه مردم نشانگر غیرت، حمیت، جوانمردی، ولایت مداری، قدردانی از زحمات بسیج، سپاه، نیروی انتظامی، خون شهدا، حمایت از جانبازان، حمایت از زخم دیدگان از امنیت، نظام و انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: الحمدالله با این پشتیبانی مردم از نظام باید دست آنان را بوسید و شکرگذاری کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.




1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
  1. حسین

    مردم واقعی: این شک برانگیز است چرا مردم هروقت به خیابان ها میآیند و اعتراض و انتقاد دارند چند مسجد به آتش کشیده میشود؟ گیریم که دواعش و منافقین هم بین ما باشند به ما چه ربطی دارد؟ بروید دستگیرشان بکنید البته شاید هم عده ای اجیر شده اند قرآن را سرنیزه بزنند و مساجد را به آتش بکشند تا مردم دیگر اعتراض و انقلاب نکنند مهساحتی اگربا ضربه پلیس کشته نشده باشد با چنددوز واکسن اجباری کشته شده است پس ما مردم حق داریم اعتراض بکنیم اعتراض ما هم فقط به کشته شدن مهسا نیست به گرانی بیش از حد است به واکسن اجباری به مردم است به آلودگی آب و هوا است به غذاهای تراریخته و ….چرا نظارتی بر عین الهی و سازمان غذا و دارو نیست؟ چرا به اعتراضات بدون خشونت مردم جواب نمی دهید؟ معلومه که وقتی به اعتراضات منطقی و مکاتبات مردمی جواب نمی دهید اعتراضات شکل خشونت به خود میگیرد