فرمانده سپاه عاشورا در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح:

آزادسازی خرمشهر، مایه افتخار ملت ایران اسلامی و نشانگر اقتدار نیروهای مسلح بود

فرمانده سپاه عاشورا صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در استان گفت: آزادسازی خرمشهر، مایه افتخار ملت ایران اسلامی و نشانگر اقتدار نیروهای مسلح بود.

به گزارش تبریزبیدار، سردار عباسقلی‌زاده صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که در ستاد سپاه عاشورا برگزار شد، با تبریک فرارسیدن دهه کرامت و دهه ایثار و مقاوت، اظهارداشت: همواره سالروز آزادسازی خرمشهر، شهر خون و قیام مایه افتخار برای ملت سرافراز ایران اسلامی است.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان این‌که آزاد سازی خرمشهر نشانگر اقتدار نیروهای مسلح بود، ابرازداشت: دشمنان انقلاب با عاملیت رژیم بعث در مقابل نظام اسلامی نو پا صف‌آرائی کرده و این تهاجم بزرگ را علیه این انقلاب طراحی و اجرا کردند. اما آزادسازی خرمشهر هیمنه آنها را فرو ریخت.

وی افزود: به فرماندهی امام عظیم الشان و وحدت کلمه، اتحاد، انسجام و قدرت نیروهای مسلح این جنگ با پیروز نهایی به دست رزمندگان اسلام رقم خورد و پیروزی خون بر شمشیر برای همه تفسیر و تبیین گردید.

سردار عباسقلی‌زاده خاطرنشان کرد: یاد شهدای عملیات بیت‌المقدس با رمز «یاعلی بی ابی طالب(ع)» و ۱۹۱ شهید استان آذربایجان‌شرقی که متشکل از ارتش، سپاه، شهربانی، بسیجیان و نیروهای مردمی که منجر به پیروزی عملیات آزادسازی خرمشهر را گرامی می‌داریم.

شایان ذکر است؛ صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان اعم از سپاه، ارتش،فراجا و بسیج با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی، فرماندهان رده های مختلف و جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس، به‌خصوص عملیات آزادسازی خرمشهر برگزار شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *