مظلومی: برنامه داشتیم از اشتباهات حریف استفاده کنیم/ از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما برنامه داشتیم تا از اشتباهات بازیکنان حریف استفاده کنیم که خدا را شکر به هدفی که داشتیم رسیدیم.

به گزارش تبریز بیدار، پرویز مظلومی، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پس از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و بازیکنانم توانستند خواسته های کادر فنی را اجرا کنند. گسترش فولاد بازیکنان خوبی دارد و توانمند هستند. تمرینات فشرده خوبی به مدت ۲۰ روز داشتیم و به دنبال پیروزی و بازشگت به تهران با نتیجحه مناسب بودیم.

وی ادامه داد: می دانستیم حریف بازیکنان سرعتی خوبی دارد. در دقایقی از بازی اشتیاهاتی داشتیم ولی بازیکنانم در ضد حملات عملکرد خوبی داشتند و اگر دقت بیشتری داشتیم، می توانستیم دو گل دیگر نیز به ثمر برسانیم.

مظلومی، بیان کرد: فکر می کنم توقع هواداران فوتبال بالاتر رفته است و حتی در بازی های تراکتور سازی نیز می بینم که هوااداران کمتری در ورزشگاه حضور می یابند. هواداران انتظار دارند بازی زیبایی ببینند و ما نیز تلاش دارم تا فوتبال تهاجمی ارایه داده و هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

سرمربی آبی پوشان اظهار داشت: ما به هدفمان دست یافتیم و تیم حریف را وادار کردیم تا اشتباهاتی در زمین انجام داده و به گل دست یابیم. ما ناچار شدیم به دلیل مصدومیت دو بازیکنانمان، آنها را تعویض کنیم. متسفانه ۲ تعویض ما به هدر رفت.

وی ادامه داد: کیفیت زمین و همه چیز خوب بود ولی رختکن اشکالاتی داشت که به نظرم باید بهتر شود. تبریز لیاقت داشتن استادیوم های بیشتری دارد. ما به دنبال بالابردن کیفیت بازی تیم هستیم و خودمان را جزو مدعیان بالای جدول نگه داریم. خوشبختانه در چند بازی گذشته فوتبال زیبایی انجام داده ایم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.