مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌شرقی مطرح کرد

توزیع بیش از ۵۰۰ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در جایگاه‌های CNG آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، از توزیع ۵۸۶ میلیون متر مکعب گاز طبیعی، در جایگاه‌های CNG استان، در سال گذشته خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌شرقی، ولی الله دینی با اشاره به توزیع ۵۸۶ میلیون متر مکعب گاز طبیعی، در جایگاه‌های CNG آذربایجان‌شرقی، در سال گذشته، اظهار داشت : به‌طور متوسط، روزانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار متر مکعب گاز طبیعی، در جایگاه‌های عرضه CNG استان، توزیع می‌گردد.


وی افزود: در حال حاضر، ۱۵۳ باب CNG در استان، در امر توزیع گاز فعالیت دارند که از این تعداد، ۴۶ باب در سطح کلانشهر تبریز و ۱۰۷ باب دیگر در شهرستان‌های استان، فعالیت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان، پرداخت به‌موقع گاز بهی جایگاه‌های CNG  را، بسیار ضروری دانست و افزود: اجرای بخشی از پروژه‌های شرکت گاز استان، از محل تأمین گاز بهاء جایگاه های CNG است و پرداخت به‌موقع آن از سوی جایگاه‌داران، این شرکت را در اجرای پروژه‌ها در سطح استان، یاری خواهد نمود.

وی به نقش صنایع در برخورداری از گاز طبیعی اشاره نمود و افزود : گازرسانی، به ۶ هزار و ۸۲۲ واحد صنعتی عمده و جزء در سطح استان، انجام گردیده است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.