عضو هیئت رئیسه مجلس:

دو دستگی در کمیسیون برجام دلیل ارجاع طرح به کمیسیون امنیت ملی است / ارجاع طرح برجام به کمیسیون امنیت ملی از اختیارات رییس مجلس است

محمد حسین فرهنگی با بیان اینکه ارجاع طرح ها و لوایح به کمیسیونها از اختیارات هیئت رئیسه مجلس است، گفت: به دلیل ۲ دستگی که در کمیسیون ویژه برجام وجود دارد، هیئت رئیسه طرح یک فوریتی برجام را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارجاع داد.

به گزارش تبریز بیدار، ،محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز، اسکو و آذر شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  افکارخبر با اشاره به اعتراض برخی نمایندگان مجلس به ارجاع طرح یک فوریتی برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ارجاع طرح ها و لوایح از اختیارات رئیس جلسه مجلس است و چون در کمیسیون ویژه برجام اختلاف نظر و ۲ دستگی وجود دارد، هیئت رئیسه طرح مذکور را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارجاع داد.

وی در خصوص عدم ارجاع طرح یک فوریتی برجام به کمیسیون ویژه حتی بعنوان کمیسیون فرعی در مجلس گفت: یک اشتباه اداری صورت گرفت و روز سه شنبه طرح مذکور به کمیسیون ویژه برجام بعنوان کمیسیون فرعی ارجاع شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: هیئت رئیسه کمیسیون ویژه برجام اعلام داشت که روزهای جاری چون ایام کاری مجلس نیست، امکان تشکیل جلسه برای این کمیسیون وجود ندارد و آنرا بررسی نخواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.