کمالوند: بازی سختی پیش رو داریم/ چندین بار بدنسازی می کنیم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بازی سختی مقابل نفت تهران پیش رو داریم و سه بازیکن را در اختیار نخواهیم داشت.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نفت تهران، اظهار داشت: ما بازی سختی مقابل نفت تهران داریم ولی می خواهیم از بازی های خانگی امتیازات خوبی را جمع  کنیم. جایگاه نفت تهران در جدول رده بندی، نشان دهنده قدرت واقعی این تیم نیست و بازیکنانم تلاش تلاش خود را انجام خواهند داد.

وی درباره تعطیلات لیگ برتر، گفت: من نمی دانم کجای دنیا یک تیم، چندین بار در طول فصل بدنسازی می کند و خوب می شود تا آقای کی روش برایمان کلاس آموزشی بگذارد تا بگوید که چگونه بدنسازی ها را انجام بدهیم. منافع ملی برایمان در اولویت اول قرار دارد ولی در کدام یک از لیگ ها، بازیکنان زیادی دچار پارگی رباط صلیبی و همسترینگ می شوند؟

سرمربی تیم گسترش فولاد، ادامه داد: این مسئله برای تیم ملی نیز تاثیر می گذارد و اگر بازیکنان ملی پوش در شرایط مسابقه باشند، نتایج بهتری را کسب می کنند. نیاز وجود دارد تا کی روش با مربیان تیم های لیگ برتر جلسه برگزار کند ولی این حرف ها را برای مقابله با سرمربی تیم ملی نمی گویم.

سرمربی آبی پوشان تبریزی، بیان کرد: متاسفانه نمی توانیم در تعطیلات لیگ برتر مسابقات دوستانه برگزار کنیم زیرا از مصدومیت بازیکنانم ترس دارم.

کمالوند در خصوص مصدومان و محرومان تیمش در دیدار فردا مقابل نفت تهران، گفت: محمدرضا درویشی، مهدی کیانی و سید محسن حسینی در دیدار فردا حضور نخواهند داشت.  حسینی با محرومیت انضباطی مواجه شده است ولی مورد خاصی وجود نداشته و یک بگومگوی ساده در جریان اردوی تیم رخ داده بود.

وی در خصوص ادامه مسابقات تیمش در لیگ برتر، اظهارداشت: ما در نیم فصل دوم رقابت های لیگ، بازی های بیشتری را در تبریز میزبان هستم که می توانیم از این موضوع نهایت استفاده را داشته باشیم.
سرمربی گسترش فولادی ها در باره جدایی جکسون از جمع این تیم، بیان کرد: جکسون با باشگاه تسویه حساب کرده و از جمع ما جدا شد. تلاش داریم تا در صورتی که بخواهیم بازیکن خارجی بیاریم، بازیکنی باشد که قبلا در ایران سابقه بازی داشته باشد. بازیکنانم در فصل جاری لیگ برتر قرارداد متفاوتی دارند و قرارداد آنها بر اساس رتبه تیم در پایان فصل، تغییر می کند.

فراز کمالوند در خصوص ادامه حضور سعید آقایی و سامان نریمان جهان در جمع بازیکنان گسترش فولاد، گفت: تراکتور سازی تیم اول استان بوده و مشکلی با ادامه حضور این بازیکنان در تراکتور سازی نداشتم و مالک باشگاه گسترش فولاد در این موضوع همکاری کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.