کمالوند: کی روش دو ماه لیگ را تعطیل کند تا با خانواده به مسافرت برویم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بازی های لیگ برتر تحت تاثیر تعطیلات لیگ برتر قرار گرفته بود و بسیاری از تیم ها به تساوی رسیده اند.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند در نشست خبری پس از دیدار مقابل نفت تهران، اظهار داشت: متاسفانه تعطیلی لیگ باعث شد از شرایط آرمانی به دور شویم و این تعطیلی روی تیم ما بسیار تاثیرگذارتر از تیم‌های دیگر بود، زیرا بازیکنان ملی پوش تیم‌ها در شرایط مسابقه بودند اما بچه های ما نه و من از قبل پیش بینی کرده بودم که چنین شرایطی پیش می آید.

او در همین باره ادامه داد: آقای کی روش فوتبال ما را تحت تاثیر قرار داده و هر چه او بگوید انجام می شود و هرچقدر ما فریاد بکشیم صدایمان به جایی نمی رسد. در طول هفته گذشته و در کنفرانس قبل از بازی بحث رباط صلیبی را مطرح کردم و گفتم هیچ دوره ای ما اینقدر بازیکن آسیب دیده نداشتم که حرفم نیز در این بازی اثبات شد و شما دیدید بازیکن حریف کارلوس سانتوس دچار مصدومیت شد. امیدوارم که مصدومیتش جدی نباشد.

سرمربی گسترش فولاد در مورد تعطیلی‌هایی که در ادامه پیش روست نظرش را اینگونه بیان کرد: به فاصله ۱۵ روز ما ۴ بازی سنگین انجام خواهیم داد و لیگ دوباره تعطیل می شود. اصلا آقای کی روش، دانشمند ولی او به ما بگوید چطور باید فشار این همه بدنسازی را تحمل کنیم.

من نه از بازی راضی هستم و نه از نتیجه و توقع چنین چیزی را نیز داشتم زیرا لیگ تحت الشعاع این تعطیلی ها قرار گرفت صد در صد این ضیف ترین نمایش گسترش در طول این ۸ هفته بود.

کمالوند در ادامه با کنایه از کی روش درخواست تعطیلی دو ماهه کرد و در این باره ادامه داد: خواهش من از آقای کی روش این است که بعد از انجام این ۴ بازی یک تعطیلی دو ماهه به ما بدهد تا ما بتوانیم با خانواده مان به مسافرت برویم زیرا خیلی وقت است نتوانستیم به مسافرت برویم از طرفی مدام نمی شود بدنسازی کرد حداقل به مسافرت می رویم تا شاید این قضیه باعث پیشرفت تیم ملی ما شود در هیچ کجای دنیا هیچ تیمی پنج بار بدنسازی نمی کند.

وی در پایان افزود: واقعا باید راهکاری برای این تعطیلی ها بیاندیشند بچه های مردم دارند رباط صلیبی می دهند و در این فصل بازیکنانی مثل ایران نژاد، وکیا، قنبری و غیره همگی رباط پاره کرده اند تازه هنوز فصل سرما شروع نشده است باز هم خدا را شکر می کنم که شاگردانم در این بازی سلامت از زمین بیرون آمدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.