پزشکیان در دانشگاه تبریز:

خارجی ها می خواهند در دوران پسا برجام مصرف کننده باشیم / اگر نظارت نباشد من هر غلطی می توانم بکنم!

نماینده اصلاح طلب مجلس با اشاره به اینکه هوشیاری در اجرای برجام لازم است گفت: خواست خارجی ها در دوران پسا برجام تبدیل ایران به یک کشور مصرف کننده است.

به گزارش تبریز بیدار، مسعود  پزشکیان  از نمایندگان حامی دولت که برای سخنرای در مورد برجام و فضای پسابرجام به دانشگاه تبریز دعوت شده بود،گفت :ما باید قدرتمند شویم ومسلما ما قوی شدیم وآن ها را مجبور کردیم وارد مذاکرات شویم و الان من نیز نظر مساعدی به برجام دارم و خارجی ها می خواهند در دوران پسا برجام مصرف کننده باشیم و باید خودمان قوی باشیم و قوی کنیم.


نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند بررسی برجام در کمیسیون ویژه گفت:من را  انتخاب کردند رفتم کمیسیون برجام و در روز اول پرسشم از اعضای کمیسیون این بود که  روش شما برای بررسی برجام چیست؟ خب نتیجه نگرفتم! گفتم داده های شما چیست؟  شما هم در تلویزیون دیدید بجای گرفتن داده ، تیم مذاکره کننده را محاکمه می کردند ! به همین دلیل از نظر من کمیسیون برجام بی طرفانه نبود ما باید مذاکره کنیم ولی نه این که فریاد بزنیم قطعنامه کاغذ پازه است و این کاغذ پاره ها ما را تحت فشار گذاشتند و غربی ها  تمام راه های انتقال تکنولوژی و سرمایه رابستند.

 

وی در ادامه به برخی اختلالات ایجاد شده بر اثر تحریم ها  اشاره کرد و گفت: در هر صورت   باید نظارت در کشور باشد اگر نظارتی بر من نباشد من هر غلطی می توانم بکنم.


پزشکیان  گفت: تداوم چنین وضعیتی اصلا به نفع ما نیست و من از اول مخالف مطرح شدن این موضوع در مجلس بودم.


وی با اشاره به ضعف های برجام این درست که ساننرفیوژهای موجود اصلا قابلیت های تولید برق کافی را ندارد ولی دستاوردهای موجود نیز قابل تقدیر است.


پزشکیان به نبود تحزب در کشور گفت: اصلاح طلبان و اصولگریان مانیفیست روشن ندارندو اصلا در کشور حزب نداریم.خبر مرتبط: 

اصغرزاده:دیپلمات های ۵۹۸ ناکارآمد بودند!/دولت احمدی نژاد مملکت را شخم زد/یک دانشجو:خودتان برای کشور چه کار کردید؟!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.