فتحی پور:

ارائه هرنوع بسته خروج از رکود باید برمبنای اقتصاد مقاومتی باشد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با انتقاد از اوج گیری رکود حاکم بر اقتصاد کشور و بروز مشکلات بسیار بر آن، گفت: درحال حاضر رکود بیش ازحد اقتصاد کشور را فلج کرده ارایه هرنوع بسته خروج از رکود باید برمبنای اقتصادمقاومتی و تقویت اقتصاد ملی باشد.

به گزارش تبریز بیدار، ارسلان فتحی پور درگفت وگو با  خانه ملت،با اشاره به رکود موجود دراقتصاد کشور، گفت: درحال حاضر رکود بیش ازحد اقتصاد کشور را فلج کرده است.

نماینده مردم کلیبر،خداآفرین و هوراند درمجلس شورای اسلامی،با تاکید برضرورت قاعده‌مند بودن دولت برای بهبود وضعیت اقتصاد کشور،افزود: دولت باید برنامه جامعی برای خروج از رکود داشته باشد که به ازبین رفتن تورم نیزمنجر شود.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با بیان اینکه احیای صنعت و تولید درکشور نیازمند بهبود شرایط اقتصادی است، تصریح کرد: ارایه هرنوع بسته خروج از رکود باید برمبنای اقتصادمقاومتی و تقویت اقتصاد ملی باشد.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه جدی به اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: تجربه نشان داده فاصله گرفتن از اقتصاد مقاومتی تبعات بسیاری برای کشور به همراه داشته است.

 

رکود نابودی شاخص های رشد را به همراه داشته است


فتحی پور با بیان‌اینکه بودجه ریزی برای سال ۹۵ از سوی دولت باید مبتنی بر واقیعت اقتصاد کشور و همسو با توجه به بند بند اقتصاد مقاومتی باشد،مطرح کرد: بی توجهی به رکود حاکم بر اقتصاد تولید کشور و در نتیجه نابودی بسیاری از شاخص های رشد را در پی خواهد داشت.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید بر اینکه تعامل دولت با مجلس درراستای تدوین بودجه باید تقویت شود، تصریح کرد: تاکنون نشست‌های بسیاری در راستای بهبود شرایط کشور بین دولت و مجلس برگزار شده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تمام تلاش دولت و مجلس معطوف به بهبود شرایط اقتصادی کشور است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.