آیت الله واعظ موسوی:

نامه رهبری مسئولیت همه را سنگین تر کرد تا کار با دقت بیشتری صورت گیرد

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مقام معظم رهبری نقش و جایگاهی متمایز در سیر تحولات منطقه دارد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از مهر، آیت الله سید محمد واعظ موسوی صبح شنبه در مراسمی بمناسبت سوگواری عزای حسینی در تسوج اظهار داشت: منطقه خاورمیانه از دیرباز مهد تحولات سرنوشت سازی بوده و بی تردید بخش عمده ای از این تحولات، متاثر از انقلاب اسلامی و سیاست ها و عملکرد جمهوری اسلامی ایران است و در این میان شخصیت مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار انقلاب اسلامی و رهبر و تصمیم ساز نظام، نقش بی بدیلی داشته اند.

وی با اشاره به اینکه آیت‌الله خامنه ای در سیر تحولات منطقه به ویژه مقاومت و موج بیداری اسلامی، نقش و جایگاهی متمایز دارند که سایر رهبران منطقه و جهان فاقد آن هستند، تصریح کرد: این نقش و نفوذ بیش از آن که رسمی و ظاهری باشد، در قلوب مردم مسلمان جای گرفته و به رغم تبلیغات سوء دشمنان، هر روز بر جایگاه و محبوبیت ایشان افزوده می شود.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری در بخشی از سخنان خود با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر اهمیت در بررسی متن برجام گفت: رهبر معظم انقلاب با تائید و تاکید بر نقش و جایگاه همه مسئولان در بررسی متن برجام قانون‌مداری را به همه مسئولان متذکر شدند. که اقدام ارزشمند رهبر معظم انقلاب در ارتباط با بررسی برجام مسئولیت همه را در این باره سنگین‌تر کرد تا با دقت بیشتری کار در خصوص برجام در انجام پذیرفت.

وی با بیان اینکه هر موفقیتی در بحث توافق متعلق به مردم، رهبری و دولت جمهوری اسلامی است و همه مسوولان در این موضوع شریک هستند، خاطرنشان کرد: نکته مهمی که نباید آن را از نظر دور داشت و رهبر معظم انقلاب نیز بارها آن ‌را متذکر شده‌اند، این است که نباید در سایه توافق سوءاستفاده هایی در زمینه‌های نفوذ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دشمن صورت پذیرد و باید مثل همیشه راه‌های نفوذ دشمن را ببندیم و جا دارد که به ویژه مسوولان اجرایی کشور به این موضوع با جدیت بیشتری توجه داشته باشند.

آیت الله واعظ موسوی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به حادثه غم بار منا و نقشه عربستان برای دفن حجاج در مکه به منظور سرپوش گذاشتن بر فاجعه منا یادآور شد: بیانات دقیق مقام معظم رهبری این نقشه را خنثی کرد که اگرسخنان قاطعانه مقام معظم رهبری نبود، در حادثه منا به هیچ وجه سعودی بادولت ایران همکار ی نمی کردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.