سعیدی:

مداحان کهنسال تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از ارائه گزارش عملکرد مجمع تقریب مذاهب اسلامی در این کمیسیون خبر داد و گفت: بر اساس آن قرار شد اقداماتی از سوی سازمان تبلیغات انجام شود مبنی بر آنکه مداحانی که به واسطه کهولت سنی مشکلاتی برای آنها ایجاد می‌شود تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

به گزارش تبریز بیدار، محمداسماعیل سعیدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز دوشنبه(۴ مهر) کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: حضور رئیس و معاون سازمان تبلیغات اسلامی برای ارائه گزارش عملکرد مؤسسات دعبل خزاعی، تبیان و بیمه مداحان از جمله دستور کار امروز کمیسیون به شمار می‌رفت.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:‌ بر اساس آن قرار شد اقداماتی از سوی سازمان تبلیغات انجام شود مبنی بر آنکه مداحانی که به واسطه کهولت سنی مشکلاتی برای آنها ایجاد می‌شود تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه گزارش عملکرد مجمع تقریب مذاهب اسلامی از دیگر دستور کارهای امروز کمیسیون اجتماعی بود، تصریح کرد: گزارشی از برنامه کشورهای مختلف در زمینه تقریب مذاهب از سوی رئیس این مجمع ارائه شد که در نهایت درخواست برای تأمین اعتبارات مورد تصویب واقع شد و براین اساس قرار است در فصل بودجه‌بندی، این مهم مدنظر واقع شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.