با حضور مسئولان و مردم؛

تشییع پیکر شهید امین کریمی به سوی گلزار شهدای چیذر تهران

پیکر مطهر شهید مدافع حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، امین کریمی ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۶ آبان ۹۴ پس از تشییع با حضور عموم مردم و مسئولین به خاک سپرده خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار، مراسم تشیع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، امین کریمی، ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۶ آبان ۹۴ پس از تشییع با حضور در حال برگزاری است.

پیکر مطهر شهید کریمی به همراه پیکر مطهر شهید عبدالله باقری از مقابل ساختمان سپاه انصار المهدی(عج) واقع در خیابان پاستور شرقی در تهران تشییع شده و سپس در گلزار شهدای چیذر به خاک سپرده خواهد شد.

پیش از این منابع آگاه اطلاع داده بودند پیکر این شهید مدافع حرم در امامزاده صالح (ع) تجریش دفن خواهد شد.

امین کریمی دانشجوی بسیجی در رشته برق الکترونیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) بود که در حین انجام مأموریت در حومه شهر حلب در سوریه به شهادت رسید. این شهید بزرگوار در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) و در روز پنجشنبه ۳۰ مهر در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به‌دست نیروهای تکفیری در کشور سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

گفتنی است شهید کریمی پس از شهید کنعانی دومین شهید مدفاع حرم آل الله از مراغه و پس از علی کنعانی، محمود رضا بیضایی ، محرم علیپور، شهید عباس عبدالهی و حامد جوانی ششمین شهید است که خطه غیور مردان آذربایجان در راه دفاع از حریم آل الله در مقابل استکبار جهانی و مزدوران تکفیری آن ها تقدیم می کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.