راه اندازی اتوبوس خط واحد ویژه کوی استانداری تبریز

خدمات ناوگان اتوبوسرانی به کوی استانداری رسید.

به گزارش تبریز بیدار،  مدیر عامل شرکت اتوبوس رانی تبریز و حومه گفت: به منظور رفاه حال و آسایش شهروندان ساکن در کوی استانداری، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز نسبت به ارائه خدمات حمل و نقل عمومی و راه اندازی خط اتوبوس  به این منطقه اقدام کرده است.

فیروزیان افزود: خدمات دهی به شهروندان ساکن در این منطقه از طریق اتوبوسهای خط ۱۸۱ (مسیر جماران) صورت خواهد گرفت و اتوبوسها از میدان شهید فهمیده تا کوی استانداری و بالعکس در این مسیر جابجایی  مسافرین گرامی را انجام خواهند داد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرافزود: با توجه به اینکه منطقه مذکور از شهرکهای اقماری کلانشهر تبریز محسوب می شود و بیشتر ساکنین آن از قشر کارمندان می باشند ارائه خدمات حمل و نقل عمومی با توجه به هزینه بالای جابجایی سفر در این شهرکها ، تاثیر مستقیمی در کاهش هزینه های سفر و صرفه جویی در  سبد اقتصادی خانوارها در این منطقه خواهد  داشت.


فیروزیان تصریح نمود: تمام سعی و تلاش ما بر این است که خدمات ناوگان اتوبوسرانی در تمامی نقاط شهر گسترش یابد و شهروندان بیشتری در نقاط مختلف شهر از این خدمات بهره مند گردند و این مهم با برنامه ریزی و امتداد خطوط یا راه اندازی خطوط جدید انجام خواهد گرفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.