نتایج نمایندگان استان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال

مس سونگون با برتری خانگی مقابل مهمانش فرش آرا، اختلاف را در صدر جدول لیگ برتر فوتسال به یک امتیاز کاهش داد و دبیری تبریز در ادامه بردهای متوالی خود در لیگ برتر فوتسال، این بار در دیداری خارج از خانه میزبانش فردوسی مشهد را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد.

به گزارش تبریز بیدار، هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۶ دیروز با انجام ۶ دیدار همزمان برگزار شد که در یکی از این دیدارها تیم مس سونگون در خانه موفق شد مهمانش فرش آرا را شکست داده و فاصله را در صدر جدول به یک امتیاز کاهش دهد.

در این دیدار که در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد لاله‌های نارنجی با نتیجه پرگل 4 بر یک مهمان مشهدی خود را با شکست بدرقه کردند.


برای مس مرتضی عزتی، دیه‌گو داسیلوا، بلو و مسلم رستمی‌ها گلزنی کردند و در مقابل هادی احمدی تک گل تیم مهمان را به ثمر رساند.


اتفاق مهم این دیدار اخراج حسین طیبی بازیکن ملی پوش مس سونگون بود که در نیمه دوم رخ داد.


با نتیجه به دست آمده شاگردان افضل ۳۲ امتیازی شده و با توجه به شکست تاسیسات در دیدار همزمان، اختلاف را در صدر جدول به یک امتیاز کاهش دادند. فرش آرا نیز با ۱۳ امتیاز قبلی خود و یک پله نزول در رده سیزدهم قرار گرفت. 


همچنین دبیری تبریز در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال امروز یکشنبه در مشهد میزبانش فردوسی را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد تا بردهای متوالی نماینده تبریز همچنان ادامه داشته باشد.


تبریزی‌ها که پیش از این بازی در ۴ هفته متوالی حریفان را از لب تیغ گذارنده و خود را به جمع مدعیان اضافه کرده بودند، در بازی امروز نیز نمایش درخشانی ارائه دادند و موفق شدند همچون دیدار رفت تیم فردوسی را، این بار در خانه‌اش شکست دهند.


گل‌های تیم دبیری را در بازی امروز رشید قلی پور، بابک اکبری و جواد اصغری مقدم به ثمر رساندند و برای تیم میزبان هم جواد قدیری موفق به گلزنی شد.


شاگردان اصغری مقدم ضمن کسب پنجمین پیروزی متوالی، ۲۹ امتیازی شده و به رده سوم جدول صعود کردند. فردوسی مشهد نیز با ۱۶ امتیاز در مکان نهم قرار گرفت.


گفتنی است دبیری تبریز در هفته شانزدهم این رقابت‌ها در تبریز و در دربی حساس آذربایجان میزبان همشهری رده دومی‌اش مس سونگون خواهد بود. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.