تاریخ "مرگ بر آمریکا" به روز شد؛

تبریز هر چه فریاد داشت بر سر آمریکا کشید

شهر سرداران عاشورایی امروز شاهد فریاد سهمگین مردم بر سر امریکا بود که به فرموده پیر سفر کرده انقلاب هرچه فریاد داشتند بر سر امریکا کشیدند.

به گزارش تبریز بیدار؛ تظاهرات ضد آمریکایی و ضد استکباری مردم همیشه در صحنه تبریز، امروز قبل از ظهر در میدان نماز تبریز برگزار شد. 

مردم غیور، ولایتمدار و شهید پرور تبریز همزمان با سراسر کشور باز دیگر با حضور پرشور در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، مشت محکمی بر دهان آمریکای جنایتکار زده و شعار همیشگی ” مرگ بر آمریکا” را در تبریز طنین انداز کردند.


شهر سرداران عاشورایی امروز شاهد فریاد سهمگین مردم بر سر امریکا بود که به فرموده پیر سفر کرده انقلاب هرچه فریاد داشتند بر سر امریکا کشیدند و امروز اختلافات سیاسی بین احزاب و جریان ها رنگ باخته و همه یکصدا فریاد مرگ بر امریکا سر دادند.

 

 تمامی اقشار مردم اعم از دانش آموزان، دانشجویان، بازاریان، اصناف و کسبه، ورزشکاران، هنرمندان و .. همراه با مسئولان استانی و شهرستانی در این مراسم حضور داشتند.

 

به مناسبت تقارن روز ۱۳ آبان با ایام عزاداری اباعبدالله الحسینن، تعدادی از دانش آموزان، پرچم های قرمز رنگی که تداعی کننده فرهنگ ایثار و شهادت بود در کنار پرچم همیشه سربلند جمهوری اسلامی ایران در دست داشتند.

 

 مردم تبریز شعارهایی همچون “شعار هر ایرانی، مرگ بر آمریکا”، ” شعار هر دانشجو، مرگ بر آمریکا”، ” شعار دولت ماست، مرگ بر آمریکا”، ” شعار مجلس ما، مرگ بر آمریکا” و  ” آذربایجان جانباز، خامنه ای دن آیریلماز” را همچون سال های قبل سر دادند.

 

گفتنی است؛ در خاتمه تظاهرات امروز و حین قرائت بیانیه، پرچم اسراییل و آمریکا برای بارهای متعدد به آتش کشیده شد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.