استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:

آزاد راه تبریز-میانه محور توسعه صنعت آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی بر پیگیری حل مشکل بیکاری در استان با رویکرد آمایش سرزمینی تاکید کرد و گفت: این رویکرد در کنار سند تدبیر توسعه می‌تواند بخش قابل توجهی از دغدغه اشتغال جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها را مرتفع کند.

به گزارش تبریز بیدار، اسماعیل جبارزاده در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، با اشاره به محوریت بحث اشتغال در سند تدبیر توسعه استان، خاطرنشان کرد: به توان مدیران استان و روحیه همدلی و همکاری آنها اطمینان دارم و ان‌شاءالله با نگاهی جدید به مسایل استان مشکلات حوزه‌های مختلف را حل خواهیم کرد.

وی همچنین پس از ارایه گزارش عملکرد سند تدبیر توسعه شهرستان بستان‌آباد، بر تسریع درعملیاتی کردن منطقه ویژه اقتصادی بستان‌آباد تاکید کرد و گفت: با توجه به این که آزادراه تبریز به سمت میانه به عنوان محور توسعه بخش صنعت استان در نظر گرفته شده است راه‌اندازی این منطقه ویژه ضروری است.

جبارزاده با اشاره به مصوبه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در خصوص وظایف دستگاه‌ها در ایجاد منطقه ویژه اقتصادی بستان‌آباد، اهتمام جدی دستگاه‌ها را در این زمینه خواستار شد.

وی همچنین بر بهسازی راه روستای خشکناب که خانه پدری استاد شهریار به عنوان یکی از ظرفیت‌های گردشگری شهرستان بستان‌آباد در آن قرار دارد، تاکید کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.