تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۵:۳۰:۴۶ شناسه خبر : ۱۰۵۱۶۵۲

صدر محمدی نوشت؛

بیماری توهین در دانشگاه عمومی مملکت

قضیه اهانت به به یک بخش وسیع از ملت تنها یک جنبه از مساله برنامه ‏فیتیله ‬است. به نظر من جنبه ای که خیلی مهمتر است سویه و سطحی است که "دانشگاه عمومی" مملکت به آن مبتلا شده است!

به گزارش تبریز بیدار، مسعود صدر محمدی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

قضیه اهانت به به یک بخش وسیع از ملت تنها یک جنبه از مساله برنامه فیتیله ‬است. به نظر من جنبه ای که خیلی مهمتر است سویه و سطحی است که "دانشگاه عمومی" مملکت به آن مبتلا شده است!


حالا با در نظر گرفتن این وضعیت دانشگاه عمومی تصور کنید وضعیت دانشجویان آن را!!!


مساله اینجاست که ما به سطحی (ما یعنی همه ملت ایران) تنزل کرده ایم که آن طنز پرداز و بازیگر و کارگردان و ناظر پخش و ناظر ضبط و نورپرداز و صحنه آرا و آبدارچی برنامه هم اصلا متوجه بی ادبی و اهانت بودن این کارشان نمی شوند!


نکته دیگر هم این که قبول کنیم وقتی سطح طنز محبوب برای من تبریزی شد بابک نهرین با آن جفنگیات و خزعبلاتش و تمسخرهایی که میکند طنز محبوب کل ملت هم میشود همین لاطائلات و هذیان های فیتیله ای! یعنی همه مان سر و ته یک کرباسیم.

نظرات

رسول
IR

انصافا حق گفته

دورگه
IR

ما که بحق از توهین به قومیت ناراحت شدیم و خود من هم بهم سخت برخورد-در طنز بابک نهرین چرا توهین رو میخندیم به قومیت دیگه؟ مثلا:نقش مقابل بابک نهرین تو طنزاش همیشه و اکثرا یک دختر فارسه(یعنی فارسا بیخیال ناموسشونند آیا؟) حتی فیلمی ازش دارم که فحشهایی مثل فارس کپه اوغلی را میگه و... بدتر از اون که فیلماشونو ببینین که اگه برعکس باشه ما چه واکنشی خواهیم داشت؟ نمیدونم واقعا سایت تبریز بیدار انصاف داشته باشه و اینو نشون بده ولی بهتره یه سوزنی هم به خودمون بزنیم-من چون دورگه هستم دو طرفه بهم برمیخوره و زجرم دوبله است