واکنش جامعه حسینی به توهین گستاخانه شبکه های ماهواره ای قوم گرا به ائمه اطهار(11)؛

یک عاشیق به کمپین ” من غلام ترک اهل بیتم” پیوست / عده ای حق ندارند از آب گل آلود ماهی بگیرند و به مقدسات ما توهین بکنند

عاشیق محبوب خلیلی گفت: به قومیت و کیان ما توهین کرده اند بر همه ی ما وظیفه است که اعتراض خود را نشان بدهیم اما در این میان کسانی حق ندارند از آب گل آلود ماهی گرفته و بر مقدسات ما و اهل بیت(ع) توهین کنند.

به گزارش تبریز بیدار، عاشیق محبوب خلیلی در راستای واکنش به توهین جریان قومگرا به اهل بیت(ع) در گفت و گو با آناج گفت: عده ای نااهل به قومیت و مدنیت ما اهانت کرده اند در حالی که ما تا به حال به احدی از قومیت ها توهین نکرده ایم.

وی افزود: این تاریخ و فرهنگ و تمدن ماست که امروز ایران را به این درجه از تعالی رسانده است و کسانی که به ما توهین می کنند بدانند اگر بخواهیم برخورد کنیم، سخت برخورد می کنیم اما ما اتحاد را شایسته تر می دانیم و برای همین بود که هشت سال جنگیدیم و بیشترین شهیدان نیز ترک زبانان بودند.


وی در واکنش به اهانت فرصت طلبان به مقدسات و ارزش های اسلامی بیان داشت: به قومیت و کیان ما توهین کرده اند بر همه ی ما وظیفه است که اعتراض خود را نشان بدهیم اما در این میان کسانی حق ندارند از آب گل آلود ماهی گرفته و بر مقدسات ما و اهل بیت(ع) توهین کنند.


خلیلی تاکید کرد: بحث قومیت و ملیت یک موضوع جداگانه است اما ما جواب کسانی را که به اهل بیت(ع) توهین کرده اند می دهیم که با مقدسات و ایمان و اعتقاد مردم بازی نکنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.