در گفتگو با تبریز بیدار؛

هاشمی: امیدوارم مقابل سیاه جامگان به برتری برسیم/ شرایط خوبی داریم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: اگر می خواهیم به رده های بالای جدول رده بندی صعود کنیم، همه بازی ها سخت خواهد بود.

به گزارش تبریز بیدار، میر هانی هاشمی، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریزی بیدار در خصوص شرایط این تیم، گفت: وضعیت خوبی از نظر روحی و روانی داریم که نسبت به گذشته نتایج خوبی نیز کسب شده است که امیدوارم این روند را ادامه داده و موفق شویم. تمام تلاش اعضای تراکتور سازی برای موفقیت تیم است.


وی در خصوص شروع دور جدید تمرینات این تیم و دیدار پیش روی تراکتور سازی مقابل سیاه جامگان مشهد، بیان کرد: تمرینات از دیروز در تبریز پیگیری می شود. اگر می خواهیم به بالای جدول رده بندی لیگ برتر صعود کنیم، همه بازی ها برایمان سخت خواهد بود. امیدوارم در این دیدار نیز با تدابیر کادر فنی بتوانیم با عملکرد فنی مناسب، سه امتیاز را کسب کنیم.


میر هانی هاشمی درباره صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی، گفت: خدا را شکر به مرحله نیمه نهایی جام حذفی رسیده ایم و امیدوارم در دیدار با برنده استقلال و نفت نیز تکرار نتیجه کرده و به بازی فینال صعود کنیم. کار سختی در دو مرحله باقی مانده داریم و انشالله با تمام انرژی ظاهر می شویم.


بازیکن سرخ پوشان تبریزی در خصوص حمایت هواداران تیمش در دیدار مقابل سیاه جامگان، بیان کرد: هواداران همیشه از تیمشان حمایت کرده و به بازیکنان  دلگرمی می دهند که امیدوارم در این هفته نیز عملکرد خوبی داشته باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.