معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی:

توهین اخیر نشان داد که نیت آنها اصل دین و انقلاب است / نباید به کسانی آلت دست دشمن هستند فرصت ابراز وجود بدهیم

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توهین یکی از کانال های تلویزونی معاند به وجود مبارک ائمه اطهار(ع) به بهانه اعتراض به برنامه فیتیله، گفت: تبعیت از ولایت، نشان افتخار مردم ماست و ما اجازه نمی دهیم ذره ای به اهل بیت (ع) اهانت شود.

به گزارش تبریز بیدار  سعید شبستری روز چهارشنبه در جمع فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج ادارات استان، اظهار کرد: این حرکت ها نشان می دهد که نیت آنها دفاع از مردم نیست و آنها اغراض دیگری را دنبال می کنند و مشکل آنها، اصل دین و انقلاب است.

به تازگی یکی از کانال های تلویزیونی قومیت گرا که از سوی سازمان های جاسوسی بیگانه هدایت و حمایت مالی می شود، به بهانه اعتراض آرام و منطقی آذری زبانان کشورمان به صحنه ناشایست برنامه تلویزیونی ‘فیتیله’، به وجود مبارک ائمه اطهار توهین کرده است.

وی با بیان این که دشمن هر لحظه در صدد ایجاد مشکل است، افزود: نباید به کسانی که برای ایجاد تفرقه و اختلاف در بین مردم تلاش می کنند، اجازه نفوذ بدهیم.

شبستری اظهار کرد: زمانی دشمن برای نفوذ به جنگ نظامی روی آورده بود، اما امروز از طریق تهاجم فرهنگی و طراحی عملیات ها و جنگ های روانی در این زمینه تلاش می کند.

وی با اشاره به قضایای اخیر در استان های آذری زبان کشور، ادامه داد: اشتباه و غفلتی که اخیرا در صدا و سیما روی داد، موجب جریحه دار شدن احساسات بخشی از مردم شد و با وجود این که مسئولان به موقع واکنش نشان دادند و با خاطیان نیز برخورد شد، اما باز هم شاهد سوء استفاده دشمنان و بدخواهان نظام بودیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مردم ما همیشه پاسخ این بدخواهان را داده اند، افزود: نباید به کسانی که آلت دست دشمنان هستند و قصد ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مردم را دارند، فرصت ابراز وجود بدهیم.

وی حضور بسیجیان در تمام صحنه ها را نشانه بصیرت و آگاهی آنان دانست و گفت: بسیج در تمام صحنه های حساس نشان داده است که برای دفاع از اسلام و انقلاب حاضر است تا پای جان حضور داشته باشد.

شبستری، با بیان اینکه بسیج سرمایه اصلی نظام و انقلاب است، اضافه کرد: هر کسی که برای رضای الهی، خدمت به مردم و پیشرفت نظام و انقلاب تلاش می کند، بسیجی است.

وی بسیج ادارات را بازوان پرتوان و مشاوران امین مسئولان عنوان کرد و گفت: بسیجیان باید الگوی دیگران باشند و با تلاش و پشتکار بیشتر، روحیه بسیجی را نشان دهند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، با بیان این که دولت با وجود مشکلات، عزم خود را برای حفظ اقتدار نظام و حل مشکلات کشور جزم کرده است، افزود: اگرچه قدرت نظامی و علمی ما فراتر از تصور دشمنان است، اما مهم ترین موضوعی که دشمن از آن واهمه دارد قدرت فکری ماست.

وی با بیان این که بسیج باید دولت را در تحقق اهداف و حل مشکلات کشور کمک کند، گفت: آن چه امروز مردم ما را آزار می دهد وجود برخی فسادها، رانت ها و بی قانونی ها در ادارات است، در صورتی که اگر قانون اجرا شود جلوی بسیاری از فسادها گرفته می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.