حکمی که مراسم معارفه را به خود ندید؛

عرب باغی باقی ماند/ تغییری پرحاشیه برای منطقه آزاد ارس

عرب باغی مدیر سازمان منطقه آزاد ارس باقی ماند در حالی که هفته گذشته خبر برکناری منتشر شده و رسانه ها منتظر مراسم تودیع و معارفه بودند.

به گزارش تبریز بیدار،  در حالی که همه منتظر مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل منطقه آزاد ارس بودند اما بولتن پرس خبر داد  محسن عرب باغی در این سمت ابقا شده است.

از مدت ها قبل شایعه برکناری عرب باغی به دلیل بیماری و عدم رضایت مدیران استانی و کشوری پخش شد تا آنجا که  خبر  این تغییر از سوی یکی از پایگاه های خبری تبریز منتشر شد. خبری که با واکنش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس تکذیب شد. اما ماجرا به اینجا ختم نشد پس از این خبر عرب باغی در گفتگو با رسانه ها بدون اشاره به این موضوع گفت: ” عدم دسترسی برخی افراد به منافع شخصی از طریق ارس را عامل اصلی بروز برخی شایعه ها می‌دانم و  تا زمانی که در منصب مدیریت سازمان منطقه آزاد ارس هستم دست فرصت طلبان از هرگونه سوء استفاده کوتاه بوده و قطع خواهد شد.” 


هرچند که در این مدت شایعه تغییر در این جایگاه پر سود برخی جریانات فرصت طلب سیاسی استان را به طمع انداخت تا با فشارهای حزبی بتوانند مهره مورد نظر خود را در این جایگاه قرار دهند.


اما هفته گذشته بالاخره پس از کش و قوس های فراوان این شایعه رنگ واقعیت به خود گرفت و جمشید تقی زاده به عنوان مدیر جدید سازمان منطقه آزاد ارس معرفی شد تا آنجا تصویر متن  حکم مسئولیت تقی زاده  اختیار رسانه ها قرار گرفت و در فضای مجازی منتشر شد. با این خبر همه منتظر برگزاری مراسم تودیع و معارفه بودند اما  پس از چند بار انتشار خبر تغییر در زمان مراسم از سوی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان  بالاخره امروز در میان ناباوری بولتن پرس نوشت که این مراسم لغو و محسن عرب باغی به مدیریت خود در این سازمان ادامه خواهد داد.


سوالی که ذهن افکار عمومی استان را به خود مشغول خواهد کرد چه اتفاقاتی در پشت پرده افتاده که تغییر مدیریتی که حتی حکم مسئولیت نفر جدید آن منتشر شده ناگهان تغییر مسیر داد؟ آیا فشارهای جریانی خاص مانع این تغییر بوده است؟ خبر مرتبط: 

قصه ای که سر دراز دارد / لغو مراسم تودیع و معارفه منطقه آزاد ارس

جمشید تقی زاده سکاندار جدید منطقه ی آزاد ارس / عرب باغی رفتنی شد

پاسخ عرب باغی به شایعات


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.