امام جمعه موقت تبریز:

هدایت‌های مقام معظم رهبری مانع نفوذ دشمن است/مردم آذربایجان عاشق اهل‌بیت(ع) هستند

امام جمعه موقت تبریز با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ سیاسی و اقتصادی در کشور، گفت: هدایت‌های مقام معظم رهبری و بصیرت مردم مانع نفوذ دشمن است .

به گزارش تبریز بیدار، آیت الله سیدمحمد تقی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه تبریز با اشاره به توهین یکی از برنامه های شبکه دو سیما به مردم آذری زبان کشورمان اظهار داشت: صدا و سیما باید بیش از پیش دقت کند و به تولید برنامه ها نظارت کافی داشته باشد.
وی با بیان اینکه توهین به اقوام ایرانی قابل قبول نیست، ادامه داد: توهین این برنامه تلویزیونی باعث واکنش مردم همیشه درصحنه، غیور و هوشیار آذربایجان شد و این توهین قلب ها را جریحه دار کرد.

امام جمعه موقت تبریز، با انتقاد از سوءاستفاده برخی شبکه‌های ماهواره‌ای و توهین به ائمه اطهار (ع)، گفت: یکی از این شبکه‌های ضدانقلاب با توهین و جسارت به ساحت اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، درصدد ضربه‌زدن به معارف اسلامی و نظام و انقلاب هستند که این اقدام ناجوانمردانه توسط امت عزیز و خصوصاً مردم آذربایجان قویاً محکوم است.

وی ادامه داد: ما پیرو و محب اهل بیت (ع) و ولایت هستیم، هرگز از ائمه معصومین (ع) و ولایت فقیه جدا نخواهیم شد و راه آنان را ادامه خواهیم داد.

آیت‌الله آل‌هاشم، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشگاهیان و اساتید، خاطرنشان کرد: پس از مذاکرات هسته‌ای، آمریکا و غرب شدیداً به‌دنبال نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در ایران هستند
و در سایه هوشیاری و بصیرت مردم جلوی این کار را می‌گیریم.

خطیب جمعه این هفته تبریز, با بیان اینکه مردم مسلمان و انقلابی ایران پیرو رهبری هستند گفت: ولایتمداری مسیر خیر و صلاح و سعادت است و در این شرایط ضروری است با حفظ هوشیاری گوش به فرمان رهبری معظم انقلاب باشیم.

ویبر گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه که زیر بنای محکمی برای تقویت بنیه فکری و اعتقادی به ویژه جوانان است، گفت: مردم اوقات‌ خود را به بطالت نگذارند و کتاب و کتابخوانی را در خانواده ترویج و فرهنگ‌سازی کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.