رئیس اتحادیه نان لواش و سنگک تبریز:

ابطال پرونده فعالیت ۸۹ نانوایی شهر تبریز

رئیس اتحادیه نان لواش و سنگک تبریز گفت: پرونده فعالیت ۸۹ نانوایی در تبریز ابطال شد.

به گزارش تبریز بیدار،  به نقل از فارس، محمد اختیاری ظهر امروز در کارگروه نان و آرد آذربایجان‌شرقی خواستار حمایت بیشتر از نانوایان در شرایط کنونی شد.

رئیس اتحادیه نان و لواش سنگک تبریز با بیان اینکه اخطارهای صورت گرفته به نانوایان در برخی موارد موجب خدشه به آبرو و اعتبار آنان می‌شود، گفت: در ماه گذشته به ۲۵۱ نانوا اخطار داده شده است.

وی ادامه داد: ۲۱ واحد نانوایی به علت پلمب به ستاد اجرایی معرفی شده‌اند و با روند فعلی تمایل نانوایان به ادامه کار کمتر شده است.

رئیس اتحادیه نان و لواش سنگک تبریز اظهار کرد: جریمه‌های سنگین یک و دو میلیون تومانی برای نانواها قابل پرداخت نیست و نصب پارچه بر سر در نانوایی موجب مشکلات و آبرو ریزی آنان می‌شود.

اختیاری اظهار کرد: به علت تخلفات پرونده فعالیت ۸۹ نانوایی نیز در شهر تبریز ابطال شده و البته جرائم نیز سنگین‌تر شده و این در حالی است که در گذشته جرائم کمتر بوده است.

وی خواستار رسیدگی به مشکلات پخت نان‌های صنعتی در شهر تبریز شد و گفت: برخی واحدهای صنعتی مشکلاتی ایجاد می‌کنند که برای ما غیرقابل قبول است و از کار گروه نان و آرد استان انتظار رسیدگی داریم.

هاشمی، رئیس مجمع امور صنفی استان نیز در این جلسه گفت: ۲۴ واحد صنفی در زمینه آرد و پخت نان به صورت بدون پروانه فعالیت می‌کنند که اخطارها لازم به آنان داده شده است.

در این جلسه مقرر شد تا وضعیت حمل و نقل آرد و قیمت نان در هفت استان هم سطح به صورت سه ماه یک بار بررسی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.