جاذبه و عشق حسین چه می کند

قهرمان المپیک در حال واکس زدن کفش زائران اربعین+عکس

امروز می بینیم که جاذبه و عشق به سید و سالار شهیدان بالاتر و قوی تر از هر نیروی عشاق فرهنگ و مکتب حسینی را به سمت بین الحرمین می کشاند.

به گزارش تبریز بیدار،  به نقل از اندیمشک جوان، با وجود تهدیدات گروه های تکفیری صهیونستی و مخصوصا داعش بازهم می بینیم که عشاق حسین با شور هرچه بیشتر برای عزاداری اربعین حسینی رو به سوی کربلا کرده اند.

فرهنگی که برای امر به معروف و نهی از منکر در مقابل یزید و یزیدیان ایستاد و با بهای خون حسین (ع) و یارانش بیمه شد امروز نیز بدون کوچکترین تردیدی ملیونها عاشق را به سرزمین نینوا کشانده است.

امروز پیر و جوان و مرد و زن از همه اقشار جامعه به هر نحوی یا پای پیاده و یا با وسایل نقلیه دیگر خود را به عراق رسانده تا در روز اربعین حسینی که به نوعی از آن بعنوان بزرگترین مراسم مذهبی جهان هم یاد می کنند، شرکت کنند.

این حضور پرشور در میان هجمه از از تهدید ها بزرگترین شکست و حمله و پاسخ به تکفیری های صهیونیست است که هرچه پر شورتر و باشکوه تر برگزار شود ضربه مهلک تری بر این گروه صهیونیستی وارد خواهد کرد.

موکب ها و هیئت هایی که در مسیر زیارت زوار اربعین قرار دارد به نوعی نشان دهنده ارادت شیعیان است که بدون هیچ چشم داشتی شبانه روزی به خدمت رسانی زوار مشغول است.

علی رغم تهدید گروهک های خبیث تکفیری،این موج عظیم و میلیونی زائران در مراسم پیاده روی اربعین از سراسر جهان، عزت شیعه و خفت کوردلان تکفیری را رقم زده است.

سعید عبد ولی در حال واکس زدن

تصاویری از موکب اندیمشک در استقبال از زائرین

 

تصاویری از موکب اندیمشک در استقبال از زائرین

 

تصاویری از موکب اندیمشک در استقبال از زائرین

تصاویری از موکب اندیمشک در استقبال از زائرین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.