مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی:

پرداخت ۶۲ میلیارد ریال وام ازدواج از سوی صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی

مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون این صندوق ۶۲ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب وام ازدواج به جوانان استان پرداخت کرده است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از ایرنا، علیرضا آخوندزاده روز چهارشنبه اظهار داشت، این صندوق در زمینه ازدواج و اشتغال اقدام به ارایه تسهیلات مالی با سود چهار درصد به متقاضیان می کند، افزود: بر همین اساس ارایه وام های ۳۰ میلیون ریالی ازدواج برای زوج های جوان جزو اولویت های کاری این صندوق به شمار می رود.

وی اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون دو هزار و ۷۱ نفر برای دریافت وام ازدواج از صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی متقاضی شده اند که برای تمامی این افراد وام های ۳۰ میلیون ریالی پرداخت شده و یا در حال پرداخت است.

آخوندزاده، مجموع ثبت نام کنندگان برای دریافت وام ازدواج در آذربایجان شرقی را سه هزار و ۲۴۲ نفر اعلام کرد که از این تعداد ۹۰۵ نفر در حال تشکیل پرونده هستند.

وی گفت: علاوه بر ارایه تسهیلات فوق، صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی براساس تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی تبریز وام های ازدواج تا سقف یکصد میلیون ریال پرداخت می کند که تاکنون در این بخش ۱۸۰ فقره پرونده تشکیل و به متقاضیان وام های مربوطه پرداخت شده است.

آخوندزاده ارایه تسهیلات اشتغال در قالب مشاغل خانگی، خود اشتغالی و کارفرمائی را از دیگر برنامه های اولویت دار صندوق کارآفرین امید استان عنوان کرد و افزود: در این زمینه از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۷۲۳ فقره پرونده تشکیل و افزون بر ۱۵۷ میلیارد ریال وام های با سود چهار درصد به متقاضیان پرداخت شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.