فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی هشدار داد

برخورد جدی با مزاحمین نوامیس در آذربایجان شرقی

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: برخورد با مزاحمین نوامیس در آذربایجان شرقی تشدید می‌شود

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، سردار محسن حسن‌خانی در نشست خبری با خبرنگاران، با اشاره به اینکه وظیفه اصلی نیروی انتظامی، پاسداری از ارزش‌های جمهوری اسلامی می‌باشد، اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌ صورت گرفته با راهنمایی و رانندگی، دستور برخورد جدی با بدحجابی داده شده و برخورد با بدحجابان و کسانی که پوشش نامناسب و زننده‌ای دارند، از اصلی ترین اقدامات نیروی انتظامی در روزهای آتی خواهد بود.

وی افزود: نیروی انتظامی موظف به پاسداری از ارزش‌های نظام است و مردم نیز با همراهی نیروی انتظامی، وظیفه امر به معروف و نهی از منکر را برعهده دارند.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی، با اشاره به مزاحمت‌های برخی رانندگان برای نوامیس،گفت: ما سعی خواهیم کرد با این دست مزاحمین برخورد جدی و محکمی خواهیم داشت و از دیگر اقدامات آتی نیروی انتظامی استان، برخورد با اصناف و مغازه‌دارانی که شئونات اسلامی را رعایت نمی‌کنند.

حسن‌خانی، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع امنیت اخلاقی در فضای مجازی، تصریح کرد: در بحث فضای مجازی، موضوعات امنیت اخلاقی را دنبال می‌کنیم و با هماهنگی‌های پلیس فتا، با افرادی که از اطلاعات محرمانه مردم سوء استفاده می‌کنند، برخورد جدی خواهیم کرد.

وی افزود: از همه مردم تقاضا داریم، انتقادات ،پیشنهادات، و کوتاهی ماموران و همه مسائل را با سامانه ۱۹۷ اطلاع رسانی کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.