مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی:

۳۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر نیمه تمام در آذربایجان شرقی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه بیش از ۳۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در این استان نیمه تمام مانده است، گفت: نزدیک به ۲ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان برای احداث و تکمیل واحدهای مسکن مهر در استان تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، توحید اخلاقی با اشاره به اینکه حدود ۱۲۳ هزار واحد مسکن مهر در شهرستان های آذربایجان شرقی احداث شده است، اظهار داشت: از کل تعداد واحدهای مسکن استان، تاکنون نزدیک به ۹۰ هزار واحد در قالب خودمالک و فروش اقساط، به متقاضیان تحویل داده شده است.

وی از نیمه تمام ماندن بیش از ۳۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: تمامی واحدهای باقی مانده مسکن مهر آذربایجان شرقی، با توجه به سیاست‌های دولت یازدهم در خصوص اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در اولویت قرار دارند.


مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه کلیه واحدهای مسکن مهر آذربایجان شرقی در طول سال آینده افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، افزود: برای واحدهای مسکن مهر در سطح استان که هرکدام از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار باشند، ۵۰ میلیون ریال اعتبار مجدد اختصاص داده می شود.

وی به تسهیلات ارائه شده بانکی برای ساخت مسکن مهر آذربایجان شرقی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: درحال حاضر، تنها تا امروز نزدیک به ۲ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان برای احداث و تکمیل واحدهای مسکن در استان آذربایجان شرقی تسهیلات پرداخت شده است.


اخلاقی با تاکید بر اینکه قبل از هرگونه اقدام بایستی زیرساخت پروژه‌های مسکن مهر تامین شود، اضافه کرد: خوشبختانه نرخ سود تسهیلات بانکی برای پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان شرقی ۴ درصد بوده که این نیز با توجه به شرایط مالی مردم کمترین سود است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.