در گفتگو با تبریز بیدار؛

رمزی: شرایط خوبی داریم/ هواداران همیشه حمایت می کنند

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: بازیکنان تمرینات خوبی را در تعطیلات لیگ برتر انجام داده اند و امیدوارم در ادامه مسابقات موفق شویم.

به گزارش تبریز بیدارایان رمزی در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص دیدار پیش روی تیمش مقابل سیاه جامگان در هفته دوازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر با تعطیلات چند روزه مواجه شده بود ولی بازیکنان تلاششان را در تمرینات انجام دادند. بازی سختی پیش رو داریم ولی به سه امتیاز این بازی نیاز داشته و امیداورم به هدفمان برسیم. بازیکنان با تمام انرژی در زمین حاضر خواهند شد. 


وی ادامه داد: کادر فنی نقاط ضضعف و قدرت حریف را شناسایی می کنند تا با شناخت خوبی در زمین مسابقات حاضر شویم. من در اردوی تیم  ملی یمن نیز حضور داشتم که در روز های گذشته به تمرینات تراکتور سازی برگشته ام. شرایط خوبی را داریم تا در ادامه مسابقات نتایج مناسبی کسب شود.


درباره صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی، بیان کرد: پیروزی خوبی را مقابل سایپا داشتیم که خارج از خانه بود. هواداران کمک زیادی کردند تا این مرحله صعود کنیم و امیدوارم در ادامه نیز موفق شده و جام قهرمانی را کسب کنیم. 


بازیکن سرخ پوشان تبریزی در خصوص اینکه هواداران تیمش را در این مدت چگونه دیده است؟، گفت: هواداران تراکتور سازی واقعا عالی هستند و همیشه از تیمشان به خوبی در بازی هی خانگی و خارج از خانه انجام می دهند. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.