سوانح رانندگی در آذربایجان شرقی پنج کشته و ۳۲مصدوم بر جای گذاشت

بر اثر سوانح مختلف رانندگی طی روز گذشته، در راه های ارتباطی استان پنج نفر کشته و ۳۲ نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش تبریز بیدار ، این گزارش حاکی است: برخورد دو خودرو پیکان در کیلومتر ۱۰ جاده خواجه – تبریز، منجر به فوت یک نفر و مصدومیت سه نفر دیگر شد که با گزارش حادثه به فوریت های پزشکی شهرستان هریس، پایگاه های اورژانس ۱۱۵ خواجه و سرند و ۲۲۰ تبریز به محل اعزام و مصدومان حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال داده شدند.

در این گزارش آمده است: در سانحه ای دیگر بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودرو سواری ال نود در جاده تبریز-آذرشهر، بعد از سه راهی سردرود یک نفر جان باخت.

روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اضافه کرد: برخورد دو دستگاه خودرو پژو و سمند و بدنبال آن واژگونی خودرو پژو در جاده خواجه – اهر، سه راهی ساخسیلو، منجر به فوت یک نفر و مصدومیت ۹ نفر دیگر شد که مصدومان آن سانحه به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال یافتند.

همچنین در این گزارش آمده است: با اعلام حادثه واژگونی یک دستگاه مینی بوس در کیلومتر پنج جاده جلفا – مرند، پایگاه اورژانس ۱۱۵ هادیشهر، جلفا، عریان تپه و زنوز و همچنین امداد و نجات منطقه آزاد ارس به محل حادثه اعزام شدند که کاردان های اعزامی مرگ دو نفر را بعلت شدت حادثه در محل تائید کردند.

با تلاش تکنسین های اعزامی، ۱۳ مصدوم حادثه با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان های هادیشهر و مرند منتقل و هفت مصدوم به صورت سرپائی درمان شدند.
عدم رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و نبستن کمربند ایمنی در حوادث ترافیکی امار بسیار بالای مصدومان و کشته ها را در بر می گیرد که به طور حتم با رعایت این موارد، شاهد کاهش این حوادث خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.