آیت‌الله شبستری:

آسیب اهل‌تسنن آمریکایی و اهل‌تشیع لندنی به اسلام، بیش از کفار است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به آسیب‌های دو قرائت افراطی از اسلام گفت: آسیب تسنن آمریکایی و تشیع لندنی به اسلام و مسلمین، بیش از کفار است.

به گزارش تبریز بیدار،  آیت‌الله محسن مجتهد شبستری در آیین اختتامیه مسابقات استانی قرآن اوقاف، با اشاره به اینکه قرآن کریم جامع‌ترین و کامل‌ترین کتب آسمانی است، اظهار داشت: همه دستورات حیات بخش قرآن، مایه عزت مسلمانان است که اگر به آیات آن عمل شود، دنیا متحول خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن وعده داده که در برابر کسانی که قصد تحریف قرآن را دارند، این کتاب آسمانی را حفظ خواهد کرد، افزود: با وجود حافظان و قاریان مختلفی که در صدر اسلام و پس از پیامبر اکرم(ص) بوده‌اند، نمی‌توان ادعای تحریف در قرآن را داشت، چرا که قرآن، معجزه‌ای ابدی و غیرمقطعی است.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی ادامه داد: آسیبی که از اهل‌تسنن آمریکایی و اهل‌تشیع لندنی می‌بینیم از هیچ کافری نمی‌بینیم.

آیت‌الله مجتهد شبستری داعشی‌ها را ساخته و پرداخته صهیونیسم دانست و با اشاره به اینکه آمده‌اند تا وجهه اسلام را خدشه‌دار کنند، اظهار داشت: امروز باید اسلام نابی که بدون افراط و تفریط است به جوانان و دنیا معرفی شود. از سوئی توجه داشت باشیم که جوانان حافظ و قاری قرآن کریم، حفظ و درک مفاهیم قرآن را مقدمه‌ای برای عمل به محتوای قرآن اصیل بدانند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.