مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی هشدار داد

یخ‌زدگی کنتورهای آب در آذربایجان‌شرقی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی نسبت به یخ زدگی کنتورهای آب مشترکان در فصل زمستان هشدار داد.

به گزارش تبریز بیدار، علیرضا ایمانلو اظهار داشت: نگهداری بهینه از کنتورهای آب و لوله‌های روباز از یخ‌زدگی در فصل زمستان و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات در فصل زمستان توسط مشترکان ضروری است.


وی با اشاره به آغاز فصل زمستان و برودت هوا و براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی با نفوذ هوای سرد و کاهش شدید دما و احتمال ترکیدگی لوله‌های رو باز و کنتورهای آب مشترکان از مردم درخواست کرد نسبت به استفاده از پوشش‌های مناسب از جمله پشم شیشه، موکت و گونی و … برای عایق‌بندی کنتورها و لوله‌های روباز اقدام کنند.


ایمانلو با اشاره به تمهیدات درنظر گرفته شده برای فصل زمستان گفت: برای خدمات‌رسانی مناسب به شهروندان به خصوص در فصل زمستان شرکت آب و فاضلاب استان نسبت به برقراری شیفت‌های کاری در تمام مناطق اقدام کرده است و تمام مراکز امداد و رفع حوادث آب و فاضلاب به صورت شبانه‌روزی برای رفع حوادث احتمالی در خطوط توزیع آب شهری در حال آماده‌باش خواهند بود.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان افزود: مرکز ارتباطات مردمی روابط عمومی آب و فاضلاب با شماره تماس ۱۲۲ در تمام روزهای سال به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات و راهنمایی همشهریان است از این رو از شهروندان عزیز تقاضا می‌شود درصورت بروز و یا مشاهده هرگونه مشکل با این مرکز تماس حاصل کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.