در گفتگو با تبریز بیدار؛

نریمان جهان: برای کسب سه امتیاز به انزلی می رویم/ سعی می کنم بهترین عملکرد را در تمرینات داشته باشم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: امیدوارم در مقابل ملوان در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر نتیجه خوبی را کسب کرده و هواداران را خوشحال کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، سامان نریمان جهان، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص دیدار پیش روی تیمش مقابل ملوان بندر انزلی، اظهار داشت: تمرینات خوبی را برگزار کرده و امیدوارم سه امتیاز را در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر مقابل ملوان کسب کنیم. امتیازات زیادی  را از دست داده و امیدوارم که از این هفته نتایج خوبی که هواداران انتظار دارند کسب شود. حریفمان نیز بازیکنان خوبی را دارد و در انزلی می خواهد امتیازی را از دست ندهد. 


وی ادامه داد: بازی در انزلی سخت بوده ولی ما به دنبال پیروزی هستیم و انشالله با تلاش بازیکنان به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنیم.


بازیکن سرخ پوشان تبریزی درباره صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی جام حذفی، بیان کرد: جام حذفی نزدیک ترین راه  برای رسیدن به رقابت های جام باشگاه های آسیا بوده و امیدوارم در این مرحله نیز موفق شویم. 


نریمان جهان درباره استقبال کم تعداد هواداران تراکتور سازی از مسابقات این تیم، بیان کرد. هواداران به دلیل نتایج کسب شده از تیم دلگیر هستند ولی احتمالا دلایل دیگری نیز وجود دارد. حضور هواداران در ورزشگاه انرژی بیشتری به بازیکنان می دهد.


وی درباره نیمکت نشینی  خودش، گفت: من باید تمام تلاشم و سعی خودم را در تمرینات انجام بدهم و حضور در ترکیب تیم مربوط به کادر فنی است. همیشه تلاش می کنیم در تمرینات بهترین عمل کردم را داشته باشم. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.