اضاف شدن ۳۳ اتوبوس نوسازی شده در ناوگان اتوبوسرانی تبریز

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز گفت: ۳۳ دستگاه اتوبوس نوسازی شده وارد ناوگان حمل ونقل عمومی میشوند

به گزارش تبریز بیدار،  فیروزیان  مدیر عامل  اتوبوسرانی  شهر با اعلام این خبر گفت سومین مرحله از اتوبوسهای نوسازی شده وارد ناوگان حمل ونقل عمومی خواهند شد. 

وی گفت: طبق وعده داده شده ۳۳ دستگاه از اتوبوسهای مذکور با همت و تلاش کارکنان اتوبوسرانی این مهم به مرحله عملیاتی رسیده و انشاءا … شاهد راه اندازی این اتوبوسها در ناوگان اتوبوسرانی شهر خواهیم بود.

فیروزیان ضمن  ابراز رضایت از نحوه نوسازی اتوبوسها تصریح کرد: این اقدام مصداق بارز در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در حوزه حمل و نقل عمومی است که با ورود این اتوبوسها به چرخه خدمت شاهد افزایش اتوبوس ، کاهش زمان انتظار  مسافر و خروج اتوبوسهای فرسوده از چرخه ناوگان حمل و نقل عمومی خواهیم بود.

وی استفاده از دانش و تکنولوژی تولید داخل ، کاهش هزینه ها و جلوگیری از هدر رفت سرمایه را از جمله مزایای پروژه نوسازی اتوبوسها دانست و تصریح نمود: ارتقاء سطح کمی و کیفی ناوگان ، کاهش آسیب پذیری از روند تغییرات بازار، اتکاء به سرمایه و ارزشهای ملی در پروژه مذکور مد نظر قرارگرفته که همه اینها برگرفته از انتظارات رهبرمعظم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی است.


مدیر عامل اتوبوسرانی شهر افزود: نوسازی اتوبوسها مطابق با استانداردهای خودروسازان اجرا شده و بدنه و اطاقها  کاملا به صورت سند پلاست کار شده و رنگ تمامی اتوبوسها نیز به صورت کوره ای انجام گرفته و در راستای کاهش آلاینده های زیست محیطی موتورهای جدید  بر روی اتوبوسها نصب شده است..


فیروزیان تصریح کرد: هم اکنون تعداد ۳۰ دستگاه از اتوبوسهای نوسازی شده با خروج اتوبوسهای فرسوده در خطوط نسبت به ارائه خدمات رسانی در خدمت شهروندان عزیز هستند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.