واکنش سریع روسیه به سرنگونی جنگنده؛

بمباران ۲۰ کامیون متعلق به ترکیه در مرزبا سوریه توسط روس ها

خبرگزاری های ترکیه در خبری فوری اعلام کردند که ۲۰ کامیون حامل کمک های بشر دوستانه ترکیه در مرز این کشور و سوریه در خاک سوریه هدف حمله چندین جنگنده ناشناس قرار گرفتند و در اثر این حمله ۷ راننده کامیون کشته شدند.

به گزارش تبریز بیدار، TRT Turk نوشت:  بر اساس اخبار منتشر شده از مناطق مرزی ختای ترکیه، کامیون های وابسته به سازمان حقوق بشر ترکیه که به منطقه العزیز در سوریه کمک های اولیه و بشردوستانه منتقل می کردند توسط جنگنده هایی از داخل سوریه در مرز ختای مورد هدف قرار گرفته اند. گزارش ها حاکی است که این کامیون ها وارد خاک سوریه شده بودند که هدف قرار گرفتند.

در این بمباران، ۷ کامیون متعلق به جمهوری ترکیه مورد هدف قرار گرفته است که راننده هر ۷ کامیون در دم جان باخته و ۱۰ نفر دیگر زخمی شده اند. بر اساس اخبار منتشر شده ۲۰ کامیون ترکیه در این بمباران مورد هدف قرار گرفته است که ۷ کامیون به طور کلی منهدم شده و ۱۳ کامیون دیگر نیز آسیب دیده اند.

لازم به ذکر است، زکریا کارسلی، فرمانده جبهه شام ارتش آزاد سوریه در اظهاراتی عنوان کرده است، کامیون های متعلق به ترکیه در مرز ختای توسط جنگنده های روسیه مورد هدف قرار گرفته اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.