کشته شدن یک مامور دولتی؛

پلیس باکو به سمت نمازگزاران نارداران حمله ور شد / بازداشت مجدد حاج طالع باقراف

امروز در حسینیه ای که در کنار زیارتگاه بی بی رحیمه در نارداران واقع شده ، به هنگام اقامه نماز ظهر با حضور مامورین دولتی و تیرانداری آنها دو نفر کشته شدند.

به گزارش تبریز بیدار،  امروز  در حسینیه ای  که در کنار زیارتگاه بی بی رحیمه در نارداران باکو  واقع شده ، به هنگام اقامه نماز ظهر با حضور مامورین دولتی و تیرانداری آنها دو نفر کشته شدند. 

 در درگیری ظهر امروز منطقه نارداران باکو که  به درگیری پلیس با نمازگزاران منجر گردیده چند نفر مجروح و ۴ نفر نیز به شهادت رسیده است. منابع رسمی جمهوری آذربایجان از کشته شدن یک مامور پلیس در این درگیری ها نیز خبر داده اند.

  پلیس جمهوری آذربایجان، حاج طالع باقر اف، روحانی تازه از زندان آزاد شده را به همراه ۱۳نفر از اسلامگرایان به هنگام اقامه نماز ظهر در حسینیه مجاور زیارتگاه «رحیمه خاتون»، بازداشت کرد. به گفته منابع محلی بازداشت شدگان به محل نامعلومی منتقل شده اند.

Image title


Image title

پس از طالع باقر زاده، روحانی ذوالفقار میکاییل  زاده نیز بازداشت شده است.

بنا به اخبار منتشر شده یکی از کشته شدگان مامور پلیس بوده و تعدادی نیز زخمی شده اند. 

Image title

به دنبال این اتفاق ، مردم مومن نارداران در میدان امام حسین(ع) نارداران تجمع کرده اند.

این در حالی است که بنابر اعلام سایت های خبری جمهوری آذربایجان دامنه این درگیری ها به مناطق دیگر پایتخت این کشور نیز کشانده شده به طوری که گزارش ها از درگیری مسلحانه میان طرفین در منطقه عزیز بی اف باکو حکایت دارد.


Image title


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.