جبارزاده در مرز شلمچه:

امروز همه لشکر عاشورا برای خدمت به زائران ثارالله جمع‌ شده‌اند / کاروان عظیم اربعین نتیجه خون شهیدان دفاع مقدس است

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه امروز در شملچه فرمانده و سرباز در کنار همدیگر و دوشادوش یکدیگر در خدمت زائران اربعین حسینی هستند، گفت: در یک کلام همه لشکر عاشورا برای خدمت به زائران امام حسین (ع) یک‌جا جمع شده‌اند.

به گزارش تبریز بیدار، اسماعیل جبارزاده ضمن حضور در شملچه اظهار داشت: امروز خداوند عنایت کرده است تا  همچون روزهای شجاعت و شهامت در کنار فرماندهانمان در خدمت زائران سیدالشهدا باشیم و به زوار اربعین حسینی خدمت کنیم.

وی ادامه داد: روزی رزمندگان برای آزادی کربلا و نجف، برای اینکه قبور مطهر اهل بیت (ع) از زیرسلطه رژیم صدام خارج شوند جنگ می‌کردند و امروز همان رزمندگان و نیروها در خدمت زوار حضرت سیدالشهدا (ع) هستند.

جبارزاده با اشاره به حضور رزمندگان عملیات کربلای ۵ در شلمچه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خاطرنشان کرد: آن روز شرایط ایجاب می‌کرد در راه امام حسین(ع) و آرمان‌های حسین(ع) بجنگیم و امروز ایجاب می‌کند در خدمت زائران مولایمان علی(ع) و سیدالشهدا (ع) باشیم.


استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه امروز در شملچه فرمانده و سرباز در کنار همدیگر و دوشادوش با یکدیگر در خدمت زائران اربعین حسینی هستند، افزود: همه رزمندگان در بخش‌های مختلف در حال خدمت هستند، فرماندهان گروهان و گردان کفش زوار را پاک می‌کنند، پدران و برادران شهدا در آشپزخانه‌ها در حال آشپزی هستند و در یک کلام همه لشکر عاشورا برای خدمت به زائران امام حسین (ع) یکجا جمع شده‌اند.


جبارزاده خدمت به زائران حسینی را شیرین‌ترین لحظات برای رزمندگان جنگ تحمیلی دانست و گفت: شیرین‌ترین لحظات این است که ببینیم رزمندگان به آرزوی خود رسیدند و خداوند عنایت کرده و باید قدردان  نعمت‌های خدواند و عنایاتش باشیم.


وی گفت: شکرگزاریم که با فرماندهی رهبر معظم انقلاب و حضور همیشه در صحنه  مردم  عزیز و بزرگوار آذربایجان شاهد خدمت رسانی به زوار حسینی هستیم.


استاندار آذربایجان‌شرقی افزود:  امروز رزمندگان با پیمودن صدها کیلومتر از تبریز به شلمچه آمده‌اند و به زوار خدمت می‌کنند و این نشان از روحیه همیشه در صحنه  بودن مردم آذربایجان است.


جبارزاده با یادآوری عملیات کربلای ۵ تشریح کرد: ما عزیزانمان را در شلمچه تقدیم کردیم، یک شب در میان عملیات داشتیم و چقدر از نیروهایمان به خون خود غلتیدند و یا جانباز شدند.


 وی خاطر نشان کرد: کربلای ۵ برای ما فقط یک عملیات نیست، بلکه بخشی از تاریخ جنگ است که با خون نوشته شده است، هرکس بخواهد این عملیات را مرور کند اشکش جاری می‌شود و نتیجه کربلای ۵ است که می‌بینید امروز بار دیگر همه در خدمت زائران حسینی هستیم.


وی گفت: راه ما همان راه رزمندگان است و باید سپاسگزار کسانی نیز باشیم که نتوانستند در کنار ما باشند و با حمایت‌های مالی خود، کاروان عظیم اربعین را همراهی کردند.


استاندار آذربایجان‌شرقی ضمن حضور در منطقه شلمچه از آشپزخانه، بخش روادید و محل ورود و خروج خودرو ها بازدید و از مراحل خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهار رضایت کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.