استیماچ: انتظار دارم بازی سریعی انجام دهیم/ بازیکنان فوق العاده ای دارم

سرمربی تیم سپاهان گفت: سپاهان بازیکنان فوق العاده ای در اختیار دارد و باید سعی کنیم تا در زمین بازی های سریعی انجام بدهیم.

به گزارش تبریز بیدار، ایگور استیماچ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز، اظهار داشت: این سومین بازی ما در ۹ روز اخیر است. ما دو بازی سخت را پشت سر گذاشته ایم. برخی از بازیکنان محروم هستند و ما نمی توانیم روی سرلک و کریمی حساب باز کنیم. برخی از بازیکنان دیگر نیز آسیب دیدگی دارند که به ما اجازه نمی دهد تا با تیم کامل مقابل گسترش فولاد بازی کنیم.

وی ادامه داد: ما بازیکنان فوق العاده دیگری داریم. من از بازیکنانم انتظار دارم که فوتبال خوبی را انجام داده و پاس های سریعی انجام بدهند. اگر ما برنامه هایمان را انجام بدهیم، نتیجه لازم کسب می شود.

استیماچ در خصوص قبول سرمربیگری سپاهان، بیان کرد: برای یک مربی حضر از ابتدا فصل خوب است ولی این موضوع را نمی توانم تغییر بدهم. من با سپاهان هستم تا بهترین کار را انجام داده و شیوه بازی را تغییر بدهم. اولین هدفم، انجام بازی های سریع است تا هوادارانمان خوشحال شده و افتخار کنند. برای من مهم است که بازیکنان دستورات تاکتیکی را به صورت کامل انجام بدهند.

سرمربی سپاهان در خصوص جزوه ای که در روی میزش قرارداده بود، بیان کرد: من در رابطه با کار مربیان دیگر شناخت ندارم ولی من سعی می کنم بهترین کارم را انجام بدهم زیرا باشگاه نیز این انتظار دارد. ما بازی های زیادی را از حریفانمان دیده ام که کمک خواهد کرد.

وی ادامه داد: کاغد ها مربوط به اطلاعاتی از گسترش فولاد است. گسترش فولاد در پنج بازی اخیر نتیجه را واگزار نکرده و بازیکنان هجومی خوبی را دارند. کار اصلیم، نشان دادن کیفیت اصلی گسترش فولاد به بازیکنان تیم است.

استیماچ، گفت: ما سپاهان هستیم و باید در هر بازی برای پیروزی تلاش کنیم و اجازه نمی دهد که مقابل حریفان مغرور باشیم یا آنها را دست کم بگیریم. ما پنج امتیاز نسبت به تیم رده اول جدول بندی کم داریم و باید تلاش کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.