استیماچ: بازی جذابی بود/ در ضربات آخر مشکل داریم

سرمربی تیم سپاهان گفت: متاسفانه در دقایقی از بازی تمرکز نداشته و نتیجه را واگزار کردیم ولی دو تیم بازی خوبی انجام دادند.

به گزارش تبریز بیدار،  ایگور استیماچ در نشست خبری پس از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: بازی جالبی بوده و انگیزه زیادی وجود داشت. ما بازی را واگزار کرزدیم زیرا در دقایقی از دیدار تمرکز نداشتیم. عکس العمل ما پس از دریافت گل، خوب بود. ما شانس های لازم را حتی برای پیروزی ایجاد کردیم ولی در به ثمر رساندن گل مشکل داریم.

وی ادامه داد: وقتی تیمی از نظر نتیجه عقب است، باید ریسک کرد و بازی هجومی انجام داد. گسترش فولاد تیمی خوب است و ما نیاز داریم تا با یکدیگر زیاد کار کنیم. در بازی مقابل نفت، بازیکنان حریف نیز با یک گل جلو بودند ولی ما دو گل زده و نتیجه را به سود خودمان به پایان رساندیم. امروز خوش شانس نبودیم.

استیماچ، گفت: من مربی نیستم که همه چیز را از بازیکنان عالی بخواهم ولی چیزی که باعث افتخار است که تسلیم نشدیم.

سرمربی آبی پوشان تبریزی، بیان کرد: امروز ما بدون میلاد سرلک و علی کریمی به میدان رفتیم که حضور این دو بازیکن می توانست کمک بیشتری برای ما داشته باشد. ما پاس های خیلی خوب داشتیم. می دانستیم که گسترش فولاد تیم بسیار خوبی است و مجبور بودیم که حداقل به اندازه آنها قوی باشیم. فوتبال چیزی نیست که همیشه محاسبات دقیق باشد.

وی در خصوص دروازه بانان تیمش، اظهار داشت: من به هر دو دروازه بانم نیاز دارم و من به شهاب توضیح دادم که رحمان احمدی برای روش بازی ما بهتر است. ما در خصوص شرایطی که باید ایجاد کنیم که روش بازی شهاب بهتر شود، توافق کردیم و بهتر خواهد شد. در مسابقات آسیایی نیز حضور خواهیم داشت که به هر دو این بازیکنان نیاز داریم.

سرمربی سپاهان، گفت: من به مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریک گفتم که این باشگاه خوبی را در زمان کوتاه ایجاد کرده اند که امکانات خوبی دارد.

۲۰۴۴۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.