آخرین وضعیت جاسم کرار و گسترش فولاد

برخی سایت های خبری از مذاکره باشگاه گسترش فولاد با جاسم کرار خبر داده اند که که از سوی کمالوند رد شد.

به گزارش تبریز بیدار، جاسم کرار به باشگاه استقلال به منظور فسخ قرارداد به توافق رسید که برخی از رسانه ها از مذاکره گسترش فولادی ها با این بازیکن خبر دادند.

فرازکمالوند با  تکذیب این خبر، گفت:  هنوز چنین درخواستی را به مسئولان باشگاه ارائه نکرده‌ام و قرار است فردا جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه برگزار کنیم که البته این جلسه در خصوص موضوع جذب کرار نخواهد بود و قرار است در مورد کلیات باشگاه گسترش‌فولاد در این جلسه بررسی‌ها و صحبت‌های لازم انجام شود.

وی ادامه داد: کرار بازیکن خوبی است و من هم نسبت به او شناخت کافی دارم اما هنوز با باشگاه گسترش در خصوص جذب او صحبتی انجام ندادم. انشاءالله اگر در روزهای آینده این صحبت‌ها جدی‌تر شود، حتما در این مورد اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

کمالوند در مورد اینکه آیا کرار برای نیم‌فصل مدنظر او قرار دارد یا خیر، گفت: باید ابتدا با باشگاه صحبت کنم. اما اینکه او را به صورت رسمی برای پیوستن به گسترش معرفی کرده باشم، صحت ندارد.

سرمربی گسترش‌ فولاد در مورد اینکه کرار گفته بود امکان همکاری با تیم کمالوند برایش مقدور نیست، گفت: هنوز با کرار صحبت نکرده‌ام. اجازه دهید ابتدا با او صحبت کنم و سپس در این خصوص به اظهار نظر بپردازم.

جاسم کرار پیش  از این  نیز در تیم تراکتور سازی زیر نظر فراز کمالوند به بازی پرداخته بود که روابط خوبی با یکدیگر دارند.

باید منتظر ماند و دید که آیا جاسم کرار بار دیگر به تبریز باز می گردد؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.