مدیر عامل پالایشگاه تبریز خبر داد:

رفع بوی نامطبوع پالایشگاه تبریز در کجوار

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز از رفع بوی نامطبوع متصاعد شده از پالایشگاه در منطقه کجوار خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار،  محمد باقر دخیلی با اشاره به انتشار مطالبی در خصوص بوی نامطبوع موجود در محله کجوار تبریز در برخی رسانه ها، اظهار کرد: این مطالب نادرست بوده و هیچگونه غبار گاز از پالایشگاه متصاعد نشده است.

وی با بیان اینکه مقداری مواد بودار، همراه آب به مخزن روباز تخلیه شده بود که این امر موجب ایجاد بوی نامطبوع شده بود، گفت: متاسفانه این بوی نامطبوع در مسیر حرکت باد قرار گرفته و در برخی مناطق پالایشگاه و منطقه کجوار پخش شده بود.

دخیلی اضافه کرد: این مشکل در کوتاهترین مدت با تلاش بی وقفه مسئولان و کارکنان شرکت پالایش نفت تبریز که رعایت مسایل زیست محیطی را در اولویت برنامه های کاری خود می دانند، شناسائی و بطور کامل مرتفع شد.

وی یادآور شد: تمامی مسئولان ذیربط استانی از لحظه شروع مشکل تا شناسائی و رفع کامل آن مسئولانه پی گیر امر بوده و بطور مستمر در جریان تلاش پالایشگاه برای رفع این مشکل قرار داشتند.

مدیر عامل پالایشگاه تبریز ضمن عذرخواهی از مردم منطقه بابت بروز این مشکل، گفت: کارکنان این نهاد مهم صنعتی که وظیفه خطیر تامین محصولات پالایشی را بعهده دارند با تلاش مضاعف ضمن استمرار تولید به بهبود شرایط و تولید پاک ادامه خواهند داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.