جبارزاده خطاب به معاونین استانداری:

بازدیدهای سرزده را در دستور کار قرار دهید

اسماعیل جبارزاده در نشست شورای معاونان استانداری آذربایجان شرقی با تشریح اهمیت سلامت اداری در راستای ارتقاء کیفیت ارائه خدمات به گروه های هدف و تکریم واقعی ارباب رجوع، گفت: بازدیدها و سرکشی های سرزده و مستمر از تمامی ادارات و مراکز خدماتی، در اولویت دستور کار معاونان قرار گیرد.

به گزارش تبریز بیدار، اسماعیل جبارزاده در نشست شورای معاونان استانداری آذربایجان شرقی با تشریح اهمیت سلامت اداری در راستای ارتقاء کیفیت ارائه خدمات به گروه های هدف و تکریم واقعی ارباب رجوع،  گفت: بازدیدها و سرکشی های سرزده و مستمر از تمامی ادارات و مراکز خدماتی، در اولویت دستور کار معاونان قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی و مسئولان مربوطه برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و بی تنش ابراز کرد: باید اقدامات لازم برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای افزایش یابد، چرا که این مهم، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در برابر تهدیدات دشمنان و بدخواهان بیمه کرده و نقشه های آنان را خنثی می کند.

وی با بیان اینکه باید مر قانون، ملاک عمل و رفتار مجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باشد، تصریح کرد: تک تک آرای مردم، امانتی در دست اندرکاران اجرایی انتخابات است و باید رعایت امانتداری در این راستا به بهترین شکل ممکن انجام شود.

استاندار آذربایجان شرقی از تمامی دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم خواست که برای برگزاری انتخاباتی با درصد مشارکت بالا بسیج شده و انتخاباتی آبرومند،شفاف و با شکوه را رقم زنند.

لزوم استفاده از ظرفیت های معدنی استان و همچنین برگزاری مستمر و منسجم جلسات مدیریت بحران از دیگر مواردی بود که جبارزاده به آن اشاره کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه اربعین نمایش بزرگی از عشق و علاقه مردم به ائمه اطهار (ع) است، تصریح کرد: تجمع بزرگ و میلیونی عاشقان امام حسین(ع) یک اتفاق بسیار عظیم دینی و فرهنگی است و بار دیگر در روز اربعین، جهانیان شاهد ابراز محبت عمیق عاشقان به امام حسین(ع) خواهند بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.