دبیری با پیروزی مقابل تاسیسات دریایی به صدر جدول رسید

در مهمترین دیدار هفته بیستم لیگ برتر،دبیری تبریز از سد تاسیسات دریایی گذشت.

به گزارش تبریز بیدار، هفته بیستم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۵ امروز پیگیری شد که در مهمترین دیدار این هفته تیم های دبیری تبریز و تاسیسات دریایی به مصاف هم رفتند.

شمسایی که بواسطه حضور در دبیری و کسب قهرمانی با این تیم رابطه خوبی با این تیم دارد در حالی در تبریز تیمش را روانه میدان کرد که خودش به دلیل مصدومیت به میدان نرفت تا در کنار مسئولین باشگاه دبیری این بازی را نظاره کند.


ترکیب اولیه دبیری: گرتو کاروالیو، بابک اکبری، فرهاد فخیم، رشید قلی پور و جواد اصغری مقدم بازی می کنند. مصطفی نظری، محمد سنگ سفیدی، اصغر حسن زاده، حمید احمدی و قدرت بهادری


در این جدال پر افت و خیز تاسیسات دوبار از میزبان سرسخت خود پیش افتاد اما در نهایت شاگردان اصغری مقدم برتری را به خانه دبیری آورده و در ادامه روند شکست ناپذیری خود موفق به غلبه بر تاسیسات دریایی شدند تا با یک امتیاز بیشتر از این تیم بالاخره بالاتر از تاسیسات دریایی قرار بگیرند.قدرت بهادری در دقیقه ۵ و اصغر حسن زاده در دقیقه ۲۳ گل های تیم تاسیسات دریایی تهران و رشید قلی پور و جواد اصغری مقدم (دو گل) در دقایق ۳۵، (۲۵ و ۳۸) گلهای تیم دبیری را وارد دروازه حریف کردند.

با این پیروزی تیم فوتسال دبیری ۴۰ امتیازی شده و تا زمان اعلام نتایج سایر رقابت ها در صدر جدول قرار گرفت.


Image title

                                                                        لینک عضویت در کانال تلگرام تبریزبیدار(اینجا)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.