دعایی به کجا می رود؟!

تطهیر رییس دولت اصلاحات با انتشار عکس وی در یک روزنامه

روزنامه اطلاعات در اقدامی خلاف قانون، عکس و خبر یکی از عناصر فتنه ۸۸ را در شماره امروز خود منتشر کرد. وی همچنین پای کار اصلی برگزاری جشن‌های تولد برای این دوست فتنه‌گر است و غالب این جشن‌تولدها در مجموعه روزنامه اطلاعات برگزار می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار، روزنامه اطلاعات به مدیر مسئولی سید محمود دعایی، عکس و خبر یکی از عناصر فعال در فتنه ۸۸ را در شماره امروز خود منتشر کرد.

انتشار عکس رییس دولت اصلاحات در روزنامه اطلاعات

 

تعمد در انتشار و ضریب دادن به خبر گفت‌وگوی روزنامه لبنانی السفیر با رئیس‌جمهور اسبق در حالی است که طبق حکم قضایی، انتشار خبر و تصویر وی در رسانه‌ها ممنوع اعلام شده است.

روزنامه اطلاعات، یکی از روزنامه‌هایی است که مستقیماً با پول بیت‌المال اداره می‌شود و حجت‌الاسلام دعایی، علاوه بر مدیر مسئول، نماینده ولی‌فقیه در این رسانه است، و در شرایطی که انتظار از چنین رسانه‌ای برای رعایت قانون (فارغ از پذیرش یا عدم‌پذیرش ذهنی آن) بیش از سایر رسانه‌هاست، روزنامه اطلاعات اقدام به زیر پا گذاشتن حکم قوه قضائیه کرده است.

نکته قابل توجه این‌جاست که این اقدام برای چندمین‌بار از زمان اعلام ممنوع‌التصویری رئیس‌جمهور اسبق صورت می‌گیرد که شائبه سهوی بودن این اقدام را از بین برده است.

سیدمحمود دعایی پای کار اصلی برگزاری جشن‌های تولد برای دوست چندین ساله خود (خاتمی) است و غالب این جشن‌تولدها در مجموعه روزنامه اطلاعات و با هزینه‌های این روزنامه انجام می‌شود. وی همچنین در برخی مراسم پیام این فتنه‌گر را قرائت کرده است.

علی‌رغم مغایرت صریح و روشن این‌گونه اقدامات روزنامه اطلاعات با حکم مسئولان قضایی کشور، تاکنون هیچ تذکری از ناحیه هیئت نظارت بر مطبوعات و معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به این روزنامه داده نشده است. با این حال هیئت نظارت بر مطبوعات پرونده روزنامه وطن امروز را به‌اتهام توهین به پادشاه سعودی به دادگاه ارجاع کرده است.

منبع: تسنیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.